Ухвала
від 03.09.2021 по справі 911/842/16
КАСАЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВЕРХОВНОГО СУДУ

УХВАЛА

03 вересня 2021 року

м. Київ

Справа № 911/842/16

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду: Багай Н. О. - головуючого, Дроботової Т. Б., Чумака Ю. Я.,

розглянувши клопотання Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області

про повернення сплаченого судового збору за подання касаційної скарги до Верховного Суду

на додаткову постанову Північного апеляційного господарського суду від 12.10.2020 у справі

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Мегаполісжитлобуд"

до 1) Гатненської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області, 2) Управління Держгеокадастру у Києво-Святошинському районі Київської області, 3) Головного управління Держгеокадастру у Київській області,

за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача: 1) Київської міської ради, 2) Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради, 3) Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру,

за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача-1 - ОСОБА_1 ,

про визнання права оренди на земельну ділянку, скасування рішень та державної реєстрації земельних ділянок,

ВСТАНОВИВ:

16.11.2020 до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду надійшла касаційна скарга Гатненської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області на додаткову постанову Північного апеляційного господарського суду від 12.10.2020 (повний текст складено 13.10.2020) у справі № 911/842/16, подана 09.11.2020 до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду через засоби поштового зв`язку.

Ухвалою Верховного Суду від 18.01.2021 касаційну скаргу Гатненської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області на додаткову постанову Північного апеляційного господарського суду від 12.10.2020 у справі № 911/842/16 повернуто заявникові, копію касаційної скарги та оригінали доданих до неї документів, у тому числі платіжне доручення про сплату судового збору від 04.11.2020 № 169 на суму 2 102,00 грн, повернуто Гатненській сільській раді Києво-Святошинського району Київської області.

Гатненська сільська рада Фастівського району Київської області звернулася до Верховного Суду із клопотанням про повернення судового збору у розмірі 2 102,00 грн, сплаченого при поданні касаційної скарги на додаткову постанову Північного апеляційного господарського суду від 12.10.2020 у справі № 911/842/16.

Верховний Суд, розглянувши зазначене клопотання, дійшов висновку про наявність підстав для його задоволення з огляду на таке.

Відповідно до частини 2 статті 123 Господарського процесуального кодексу України розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.

Закон України "Про судовий збір" визначає правові засади справляння судового збору, платників, об`єкти та розміри ставок судового збору, порядок сплати, звільнення від сплати та повернення судового збору.

Згідно з пунктом 2 частини 1 статті 7 Закону України "Про судовий збір" сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі повернення заяви або скарги.

З огляду на викладене, клопотання Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області про повернення судового збору підлягає задоволенню, а судовий збір - поверненню.

Керуючись статтею 7 Закону України "Про судовий збір", частиною 2 статті 123, статтею 234 Господарського процесуального кодексу України, Верховний Суд

УХВАЛИВ:

1. Задовольнити клопотання Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області про повернення сплаченого судового збору за подання касаційної скарги на додаткову постанову Північного апеляційного господарського суду від 12.10.2020 у справі № 911/842/16.

2. Повернути Гатненській сільській раді Фастівського району Київської області (08160, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Гатне, вул. Київська, буд. 138; ідентифікаційний код: 04358508) з Державного бюджету України судовий збір у сумі 2 102,00 грн, сплачений відповідно до платіжного доручення від 04.11.2020 № 169.

3. Належним чином засвідчену копію ухвали та платіжне доручення від 04.11.2020 № 169 надіслати заявникові.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Головуючий Н. О. Багай

Судді Т. Б. Дроботова

Ю. Я. Чумак

СудКасаційний господарський суд Верховного Суду
Дата ухвалення рішення03.09.2021
Оприлюднено03.09.2021
Номер документу99354550
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —911/842/16

Ухвала від 16.10.2024

Цивільне

Києво-Святошинський районний суд Київської області

Янченко А. В.

Ухвала від 21.02.2024

Цивільне

Києво-Святошинський районний суд Київської області

Янченко А. В.

Ухвала від 18.04.2023

Цивільне

Києво-Святошинський районний суд Київської області

Янченко А. В.

Ухвала від 01.03.2023

Цивільне

Києво-Святошинський районний суд Київської області

Янченко А. В.

Ухвала від 28.07.2022

Цивільне

Києво-Святошинський районний суд Київської області

Янченко А. В.

Ухвала від 01.06.2022

Цивільне

Києво-Святошинський районний суд Київської області

Янченко А. В.

Ухвала від 18.01.2022

Цивільне

Києво-Святошинський районний суд Київської області

Янченко А. В.

Ухвала від 13.10.2021

Цивільне

Києво-Святошинський районний суд Київської області

Янченко А. В.

Ухвала від 03.09.2021

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Багай Н.О.

Ухвала від 09.06.2021

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Багай Н.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні