Україна
Донецький окружний адміністративний суд
У Х В А Л А
про закриття підготовчого провадження
та призначення справи до судового розгляду по суті
08 вересня 2021 р. Справа №200/6110/21
приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов`янськ, вул. Добровольського, 1
Донецький окружний адміністративний суд в складі головуючого судді Грищенка Є.І., при секретарі судового засідання Воліковій О.О.,
за участю:
представника позивача - Білоуса І.Г.,
представника позивача - Ігнатка В.О.,
представника відповідача - Балджи К.В.,
розглянувши у підготовчому засіданні в режимі відеоконференції адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю ПАЛЬМІРА-АСА до Маріупольської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язання вчинити певні дії,
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Донецького окружного адміністративного суду знаходиться адміністративна справа за позовом товариства з обмеженою відповідальністю ПАЛЬМІРА-АСА до Маріупольської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язання вчинити певні дії.
Ухвалою суду від 31 травня 2021 року відкрито спрощене провадження у справі (без виклику осіб, які беруть участь у справі, та проведення судового засідання).
Ухвалою суду від 04 серпня 2021 року призначено розгляд справи за правилами загального позовного провадження, призначено підготовче засідання у справі та продовжено строк підготовчого провадження на тридцять днів.
20 серпня 2021 року відкладено підготовче засідання у справі на 08 вересня 2021 року.
Суд поставив на обговорення питання про закриття підготовчого провадження та призначення справи до розгляду по суті.
Сторони не заперечували проти закриття підготовчого провадження та призначення справи до розгляду по суті.
Під час підготовчого провадження були встановлені всі передбачені статтею 180 Кодексу адміністративного судочинства України обставини та вчинені дії, необхідні для забезпечення правильного і своєчасного розгляду справи по суті.
Згідно п. 3 ч. 2 ст. 183 Кодексу адміністративного судочинства України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
На підставі наведеного, суд дійшов висновку про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 180, 183, 248 КАС України,
УХВАЛИВ:
Підготовче провадження в адміністративній справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю ПАЛЬМІРА-АСА до Маріупольської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язання вчинити певні дії - закрити.
Призначити судове засідання для розгляду справи по суті на 21 вересня 2021 року об 14 год. 00 хв. в приміщенні Донецького окружного адміністративного суду за адресою: 84122, Донецька область, м. Слов`янськ, вул. Добровольського, 1.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя Є.І. Грищенко
Суд | Донецький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 08.09.2021 |
Оприлюднено | 13.09.2021 |
Номер документу | 99476823 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Перший апеляційний адміністративний суд
Сіваченко Ігор Вікторович
Адміністративне
Перший апеляційний адміністративний суд
Сіваченко Ігор Вікторович
Адміністративне
Перший апеляційний адміністративний суд
Сіваченко Ігор Вікторович
Адміністративне
Донецький окружний адміністративний суд
Грищенко Є.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні