КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 536/1725/19

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28 вересня 2021 року м. Кременчук

Кременчуцький районний суд Полтавської області в складі:

Головуючого судді - Колотієвського О.О.,

Позивача - ОСОБА_1 ,

Представника позивача - ОСОБА_2 ,

Відповідача - ОСОБА_3 ,

Свідка - ОСОБА_4

розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання представника позивача - ОСОБА_2 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції по цивільній справі за позовом ОСОБА_5 до ОСОБА_3 - про поділ майна, що є спільною сумісною власністю -

В С Т А Н О В И В :

Під час судового засідання представником позивача - Кириченко Г.В. по вказаній цивільній справі заявлено клопотання про допит свідка, яке обґрунтоване зокрема тим, що ОСОБА_6 була повіреним покупця ОСОБА_3 при укладенні договору купівлі - продажу з розстроченням платежу від 01.09.2006 року, посвідченого нотаріусом Комсомольського міського нотаріального округу Коваленко В.В. за реєстр. № 4326 та може підтвердити обставини набуття сторонами по справі у власність спірного майна: будинку з господарськими будівлями, за адресою: АДРЕСА_1 .

На підставі вищевикладеного, просила суд дозволити свідку ОСОБА_6 брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, забезпечення якої доручити Комсомольському міському суду Полтавської області.

З`ясувавши думку учасників справи, які не заперечували проти задоволення вказаного клопотання, суд дійшов наступного висновку.

Відповідно до ч. 6 ст. 212 ЦПК України, суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.

Згідно ст.ст. 69, 91 ЦПК України, виклик свідка здійснюється за заявою учасника справи. В ухвалі, якою суд вирішує питання про виклик свідка, суд попереджає свідка про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве показання чи відмову від давання показань на вимогу суду. За відсутності заперечень учасників справи свідок може брати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Враховуючи наявну технічну можливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції та те що учасники справи не заперечують щодо допиту свідка в режимі відеоконференції, суд вважає за можливе провести судове засідання в такому режимі з Комсомольським міським судом Полтавської області .

Водночас суд повідомляє, що відповідно ч. 3 ст. 69 ЦПК України, у разі неможливості прибуття до суду та участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції за викликом суду свідок зобов`язаний завчасно повідомити про це суд.

Керуючись ст. 212 ЦПК України,-

У Х В А Л И В :

Клопотання представника позивача - ОСОБА_2 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції по цивільній справі за позовом ОСОБА_5 до ОСОБА_3 - про поділ майна, що є спільною сумісною власністю - задовольнити.

Судове засідання по цивільній справі за позовом ОСОБА_5 до ОСОБА_3 - про поділ майна- провести в режимі відеоконференції.

Доручити Комсомольському міському суду Полтавської області забезпечити проведення судового засідання зі свідком ОСОБА_7 по вищевказаній справі в режимі відеоконференції, що призначена до розгляду на 06 грудня 2021 року о 15 годині 30 хвилин .

Попередити ОСОБА_6 про кримінальну відповідальність згідно зі статтями 384, 385 КК України за завідомо неправдиве показання чи відмову від давання показань на вимогу суду.

Копію даної ухвали направити Комсомольському міському суду Полтавської області ( м. Горішні Плавні, вулиця Гірняків, буд. 17) - для виконання та ОСОБА_6 ( АДРЕСА_2 ) - для відому.

Ухвала оскарженню не підлягає.

СуддяО. О. Колотієвський

Дата ухвалення рішення 28.09.2021
Оприлюднено 29.09.2021

Судовий реєстр по справі 536/1725/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 18.02.2022 Кременчуцький районний суд Полтавської області Цивільне
Ухвала від 28.09.2021 Кременчуцький районний суд Полтавської області Цивільне
Ухвала від 12.04.2021 Кременчуцький районний суд Полтавської області Цивільне
Ухвала від 05.03.2021 Кременчуцький районний суд Полтавської області Цивільне
Ухвала від 03.02.2021 Кременчуцький районний суд Полтавської області Цивільне
Ухвала від 10.11.2020 Кременчуцький районний суд Полтавської області Цивільне
Ухвала від 10.11.2020 Кременчуцький районний суд Полтавської області Цивільне
Ухвала від 22.05.2020 Кременчуцький районний суд Полтавської області Цивільне
Ухвала від 14.01.2020 Кременчуцький районний суд Полтавської області Цивільне
Ухвала від 14.01.2020 Кременчуцький районний суд Полтавської області Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 536/1725/19

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону