Справа № 709/245/21
У Х В А Л А
про проведення відеоконференції
03 листопада 2021 року смт. Чорнобай
Суддя Чорнобаївського районного суду Черкаської області ОСОБА_1 , розглянувши у приміщенні суду клопотання представника потерпілої особи СТОВ «Вереміївка» ОСОБА_2 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції у кримінальному провадженні № 12021250370000188, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 16 лютого 2021 року, за обвинуваченням ОСОБА_3 у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 289 КК України, -
в с т а н о в и в:
В провадженні судді Чорнобаївського районного суду Черкаської області
ОСОБА_1 перебуває обвинувальний акт з додатками у кримінальному провадженні
№ 12021250370000188, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 16 лютого
2021 року, за обвинуваченням ОСОБА_3 у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 289 КК України.
Судове засідання по даному кримінальному провадженню призначено на
10 листопада 2021 року о 10:00 год.
До суду надійшло клопотання представника потерпілої особи СТОВ «Вереміївка» ОСОБА_2 про проведення за його участю судового засідання в режимі відеоконференції.
Відповідно до ст. 336 КПК України суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.
Суд вважає за необхідне постановити ухвалу про участь представника потерпілої особи СТОВ «Вереміївка» - адвоката ОСОБА_2 у судовому засіданні 10 листопада 2021 року о 10:00 год. в режимі відеоконференції з використанням технічних засобів за допомогою системи «Еasycon».
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 336, 369-372 КПК України, суд, -
п о с т а н о в и в:
Клопотання представника потерпілої особи СТОВ «Вереміївка» ОСОБА_2 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції - задовольнити.
Провести судове засідання у кримінальному провадженні № 12021250370000188, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 16 лютого 2021 року, за обвинуваченням ОСОБА_3 у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 289 КК України 10 листопада 2021 року о 10:00 год. в режимі відеоконференції за участю представника потерпілої особи СТОВ «Вереміївка» - адвоката ОСОБА_2 з використанням технічних засобів за допомогою системи «Еasycon».
Копію ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції направити особі, яка братиме участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Чорнобаївський районний суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 03.11.2021 |
Оприлюднено | 01.02.2023 |
Номер документу | 100759370 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту Незаконне заволодіння транпортним засобом |
Кримінальне
Чорнобаївський районний суд Черкаської області
Романова О. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні