ХЕРСОНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Номер справи: 654/2815/18
Номер провадження: 22-ц/819/2028/21
У Х В А Л А
про призначення справи до апеляційного розгляду
09 листопада 2021 року м. Херсон
Херсонський апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого (суддя-доповідач) Вейтас І.В.,
суддів: Радченка С.В.,
Семиженка Г.В.
заслухавши доповідь судді Вейтас І.В. про проведення підготовчих дій до апеляційного розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Каховського районного споживчого товариства, Херсонської обласної спілки споживчих товариств, Приватного підприємства ЮГ-Сервіс , Приватного підприємства Корал про виділ в натурі у самостійний об`єкт нерухомого майна та визначення порядку користування земельною ділянкою, зустрічним позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , державного реєстратора Крамчанана Олександра Вячеславовича Херсонської обласної філії комунального підприємства Центр державної реєстрації , третя особа на стороні позивача - ОСОБА_7 , про скасування рішення державного реєстратора, визнання недійсними договорів купівлі-продажу, визнання недійсними договорів дарування, визнання недійсними договорів про розірвання договорів дарування, та позовом ОСОБА_2 , ОСОБА_1 до Державного реєстратора Кушнаренко Валерія Вячеславовича, Управління агропромислового та економічного розвитку Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області, Бехтерської сільської громади Голопристанського району Херсонської області, треті особи: ОСОБА_3 , ОСОБА_7 , про визнання незаконним та скасування рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень
встановив:
Зазначена справа надійшла за апеляційною скаргою приватного нотаріуса Херсонського міського нотаріального округу Нікодон Ольги Олександрівни на окрему ухвалу Голопристанського районного суду Херсонської області від 27 вересня 2021 року.
Відповідно до вимог ст.365 ЦПК України суддею-доповідачем в порядку підготовки справи до апеляційного розгляду проведені необхідні підготовчі дії.
Потреби в проведенні додаткових підготовчих дій немає.
Керуючись ст. 365, ст. 366 ЦПК України, суд
ухвалив:
Справу призначити до розгляду в суді апеляційної інстанції на 17 листопада 2021 року, 10 годину 45 хвилин.
Про дату, час та місце розгляду справи повідомити учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий І.В. Вейтас
Судді: С.В. Радченко
Г.В. Семиженко
Суд | Херсонський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 09.11.2021 |
Оприлюднено | 10.11.2021 |
Номер документу | 100947575 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Херсонський апеляційний суд
Вейтас І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні