Ухвала
від 15.11.2021 по справі 755/18867/18
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

16.11.2021 Справа №755/18867/18

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області в складі:

головуючого - судді Вийванко О. М.

за участю секретаря судового засідання Медвідь О.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду клопотання представника відповідача - позивача про проведення судового засідання в режимі відеоконференції у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , третя особа на стороні позивача, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору ОСОБА_3 про визнання права спільної сумісної власності на майно та його поділ, -

В С Т А Н О В И В :

В провадженні Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , третя особа на стороні позивача, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору ОСОБА_3 про визнання права спільної сумісної власності на майно та його поділ.

Представник відповідача - позивача подав клопотання про проведення наступного судового засідання в режимі відеоконференції, у зв`язку із неможливістю прибути у судове засідання відповідача - позивача, а тому, просить суд забезпечити можливість приймати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, проведення якої доручити Дніпровському районному суду міста Києва.

У судове засідання сторони не з`явилися.

У зв`язку з неявкою в судове засідання всіх учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється, відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України.

Перевіривши та оцінивши наявні у справі докази у їх сукупності, суд дійшов висновку, що клопотання представника відповідача - позивача про проведення судового засідання в режимі відеоконференції підлягає до задоволення, виходячи з наступного.

Згідно вимог ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання. Копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов`язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Відповідно до ст. 2 ЦПК України, завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.

З огляду на зазначене та враховуючи неможливість прибуття в судове засідання відповідача - позивача у Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області, а також, з метою забезпечення своєчасності розгляду справи, суд дійшов висновку про наявність підстав для задоволення клопотання представника відповідача-позивача про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 212, 260 Цивільного процесуального кодексу України, суд, -

П О С Т А Н О В И В :

Задовольнити клопотання представника відповідача - позивача про участь у судовому засіданні відповідача-позивача в режимі відеоконференції у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , третя особа на стороні позивача, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору ОСОБА_4 про визнання права спільної сумісної власності на майно та його поділ.

Судове засідання, яке відбудеться 26 листопада 2021 року о 10 год. 00 хв. у цивільній справі № 755/18867/18 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , третя особа на стороні позивача, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору ОСОБА_3 про визнання права спільної сумісної власності на майно та його поділ, провести в режимі відеоконференції.

Доручити Дніпровському районному суду міста Києва (вулиця Івана Сергієнка, 3, місто Київ) забезпечити проведення судового засідання в режимі відеоконференції за участю відповідача - позивача ОСОБА_2 .

Копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити негайно Дніпровському районному суду міста Києва (вулиця Івана Сергієнка, 3 місто Київ ) та особам, які братимуть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Ухвала суду набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом.

Ухвала суду складена та підписана 16 листопада 2021 року.

Головуючий суддяО. М. Вийванко

Дата ухвалення рішення15.11.2021
Оприлюднено16.11.2021

Судовий реєстр по справі —755/18867/18

Ухвала від 01.05.2023

Цивільне

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

Вийванко О. М.

Постанова від 16.03.2023

Цивільне

Тернопільський апеляційний суд

Костів О. З.

Ухвала від 06.02.2023

Цивільне

Тернопільський апеляційний суд

Костів О. З.

Ухвала від 10.01.2023

Цивільне

Тернопільський апеляційний суд

Костів О. З.

Ухвала від 25.12.2022

Цивільне

Тернопільський апеляційний суд

Костів О. З.

Ухвала від 21.12.2022

Цивільне

Тернопільський апеляційний суд

Костів О. З.

Ухвала від 16.12.2022

Цивільне

Тернопільський апеляційний суд

Костів О. З.

Ухвала від 05.12.2022

Цивільне

Тернопільський апеляційний суд

Костів О. З.

Ухвала від 05.12.2022

Цивільне

Тернопільський апеляційний суд

Костів О. З.

Рішення від 10.11.2022

Цивільне

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

Вийванко О. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні