Справа № 302/1327/21
2/302/346/21
76
У Х В А Л А
про прийняття позовної заяви до розгляду
та відкриття провадження у справі
у порядку спрощеного позовного провадження
без виклику сторін
24.11.2021 смт.Міжгір`я
Суддя Міжгірського районного суду Закарпатської області Кривка В. П.,
розглянувши позов ОСОБА_1 до Міжгірського закладу середньої освіти І-ІІІ ступенів ім.А.Волошина про скасування наказу про відсторонення від роботи, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу,-
В С Т А Н О В И В:
Справа підсудна Міжгірському районному суду Закарпатської області.
Подана позовна заява відповідає вимогам встановленим ст.175-ст.177 ЦПК України.
Підстав для відмови у прийнятті позовної заяви до розгляду та відкритті провадження у справі немає.
Статтею 19 ч.4 п. 2 ЦПК України, передбачено, що спрощене позовне провадження призначене для розгляду справ, що виникають з трудових відносин.
Статтею 274 ч.1 п.1 ЦПК України, передбачено, що у порядку спрощеного позовного провадження розглядаються малозначні справи.
Згідно вимог ст. 277 ч.1 ЦПК України питання про розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження суд вирішує в ухвалі про відкриття провадження у справі.
За наведеного розгляд даної справи слід проводити за правилами спрощеного позовного провадження з повідомлення сторін.
Керуючись ст. ст. 128,187, 189, 190, 191, 196, 353 ЦПК України, суддя,-
П О С Т А Н О В И В :
Прийняти позовну заяву ОСОБА_1 до розгляду та відкрити провадження у справі.
Розгляд справи проводити в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами. Справа буде розглянута протягом шістдесяти днів з дня постановлення цієї ухвали.
Відповідач має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі надіслати до суду відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову, а також надіслати позивачу в цей самий строк, копію відзиву та доданих до нього документів, про що подати суду, документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів. Відзив має відповідати вимогам ст.178 ЦПК України. Роз`яснити відповідачу, що у разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Позивач має право подати до суду відповідь на відзив - протягом десяти днів з дня його отримання та надіслати відповідачу в цей самий строк, копію відповіді на відзив та доданих до нього документів, про що подати суду документи, що підтверджують надіслання відповіді на відзив і доданих до нього доказів. Відповідь на відзив має відповідати вимогам ч.3 - ч.5 ст.178 ЦПК України.
Відповідач має право подати суду заперечення на відповідь на відзив протягом п`яти днів з дня отримання копії відповіді на відзив.
Копію ухвали та копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів направити відповідачу для відома, а позивачу копію ухвали.
Роз`яснити сторонам, що вони мають право заявити клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін , відповідач має подати таке клопотання в строк встановлений для подання відзиву, а позивач - не пізніше п`яти днів з дня отримання відзиву.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається, на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет на веб-сайті: http://mg.zk.court.gov.ua.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя:В. П. Кривка
Суд | Міжгірський районний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 24.11.2021 |
Оприлюднено | 25.11.2021 |
Номер документу | 101335781 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Міжгірський районний суд Закарпатської області
Кривка В. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні