Провадження № 2/734/741/21 Справа № 734/2106/21
У Х В А Л А
іменем України
08 грудня 2021 року смт. Козелець
Козелецький районний суд Чернігівської області в складі:
головуючого-судді Іванюк Т.І.,
при секретарі Дідовець М.І.,
розглянувши у судовому засіданні в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Чернігівської районної державної адміністрації в Чернігівській області про поновлення на роботі і виплату за час вимушеного прогулу, -
в с т а н о в и в:
До Козелецького районного суду Чернігівської області звернулась ОСОБА_1 з позовом до Чернігівської районної державної адміністрації в Чернігівській області про поновлення на роботі і виплату за час вимушеного прогулу.
Позов мотивований тим, що позивач працювала на посаді бухгалтера централізованої бухгалтерії Відділу ОКТСМС відповідно до наказу № 06-К від 14 травня 2018 року. Наказом від 25 січня 2021 року № 04-К була звільнена з займаної посади у зв`язку з реорганізацією відділу та зі скороченням штату за п. 1 ст. 40 КЗпП України з 01 березня 2021 року. Звільнення вважає незаконним у відповідності до ч. 3 ст. 184 КЗпП. Козелецька районна державна адміністрація Чернігівської області припинила свою діяльність шляхом реорганізації і правонаступником якої є Чернігівська районна державна адміністрація Чернігівської області. При звільненні позивача будь-яких пропозицій про подальше працевлаштування не надходило.
Ухвалою Козелецького районного суду Чернігівської області від 06 липня 2021 року відкрито провадження у справі та призначено справу до розгляду у порядку загального провадження та призначено підготовче засідання.
Ухвалою Козелецького районного суду Чернігівської області від 06 серпня 2021 року підготовче провадження по цивільній справі закрито. Справа призначена до судового розгляду по суті.
29 листопада 2021 року через канцелярію суду позивачем ОСОБА_1 надано клопотання про закриття провадження у справі в частині стягнення середньомісячної заробітної плати за час вимушеного прогулу у зв`язку з відмовою від цих позовних вимог. Про наслідки відмови від частини позовних вимог позивачу відомо.
Суд, ознайомившись із клопотанням позивача та дослідивши матеріали справи, вважає, що клопотання про закриття провадження по справі в частині позовних вимог щодо стягнення середньомісячної заробітної плати за час вимушеного прогулу підлягає задоволенню, з наступних підстав.
Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 49 ЦПК України позивач вправі відмовитися від позову (всіх або частини позовних вимог), відповідач має право визнати позов (всі або частину позовних вимог) на будь-якій стадії судового процесу.
Відповідно до ст. 206 ЦПК України позивач може відмовитися від позову. У разі відмови позивача від позову суд постановляє ухвалу про закриття провадження у справі.
Згідно п. 4 ч. 1 ст. 255 ЦПК України, провадження по справі підлягає закриттю, оскільки позивач відмовився від позову, і відмова прийнята судом.
Відповідно до ч. 2 ст. 256 ЦПК України, у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається. Наявність ухвали про закриття провадження у зв`язку з прийняттям відмови позивача від позову не позбавляє відповідача в цій справі права на звернення до суду за вирішенням цього спору.
Враховуючи вищевикладене, а також те, що підстав для не прийняття заяви про закриття провадження по справі у частині позовних вимог судом не встановлено, суд дійшов висновку, що провадження у справі в частині позовних вимог а саме щодо стягнення середньомісячної заробітної плати за час вимушеного прогулу підлягає закриттю в зв`язку з відмовою позивача.
Керуючись ст.ст. 174, 206, 255, 256 ЦПК України, суд,-
у х в а л и в:
Прийняти відмову позивача від частини позовних вимог у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Чернігівської районної державної адміністрації в Чернігівській області про поновлення на роботі і виплату за час вимушеного прогулу, а саме вимог про стягнення середньомісячної заробітної плати за час вимушеного прогулу.
Провадження по справі у частині позовних вимог про стягнення середньомісячної заробітної плати за час вимушеного прогулу, - закрити.
Роз`яснити, що у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 15-денний строк з дня проголошення ухвали апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції.
Суддя:
Суд | Козелецький районний суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 08.12.2021 |
Оприлюднено | 09.12.2021 |
Номер документу | 101709579 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Козелецький районний суд Чернігівської області
Іванюк Т. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні