ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

про поновлення провадження у справі

08 грудня 2021 року СєвєродонецькСправа № 360/5316/21

Суддя Луганського окружного адміністративного суду Пляшкова К.О., розглянувши в порядку письмового провадження питання щодо визнання виконавчого документу таким, що не підлягає виконанню, поновлення провадження у справі за позовом адвоката Ткачук Олени Валеріївни в інтересах ОСОБА_1 до приватного виконавця виконавчого округу міста Києва Журиди Сергія Миколайовича про визнання протиправною та скасування постанови про відкриття виконавчого провадження,

ВСТАНОВИВ:

До Луганського окружного адміністративного суду 28 вересня 2021 року надійшов адміністративний позов адвоката Ткачук Олени Валеріївни в інтересах ОСОБА_1 (далі - позивач) до приватного виконавця виконавчого округу міста Києва Журиди Сергія Миколайовича (далі - відповідач, приватний виконавець) про визнання протиправною та скасування постанови відповідача про відкриття виконавчого провадження від 07 вересня 2021 року ВП № 66735893.

Ухвалою від 04 жовтня 2021 року прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито виконавче провадження у справі; визначено розглядати справу у відкритому судовому засіданні з викликом (повідомленням) сторін, із врахуванням особливостей провадження у справах з приводу рішень, дій або бездіяльності органу державної виконавчої служби, приватного виконавця, встановлених статтею 287 Кодексу адміністративного судочинства України, призначено судове засідання для розгляду справи по суті на 12 жовтня 2021 року о 15 год. 00 хв. (арк. спр. 19-20).

Ухвалою від 12 жовтня 2021 року застосовано до приватного виконавця виконавчого округу міста Києва Журиди Сергія Миколайовича заходи процесуального примусу у вигляді тимчасово вилучення доказів для дослідження судом. Тимчасово вилучено у приватного виконавця виконавчого округу міста Києва Журиди Сергія Миколайовича оригінал виконавчого провадження № 66735893. Вилучення вказаного виконавчого провадження та його направлення до Луганського окружного адміністративного суду доручено Подільському відділу державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) (код за ЄДРПОУ 34482497, місцезнаходження: 04208, місто Київ, проспект Георгія Гонгадзе, будинок 5-Б) (арк. спр. 25-26).

Ухвалою від 12 жовтня 2021 року провадження у справі № 360/5316/21 зупинено до закінчення виконавчого провадження з вилучення доказів для дослідження судом (арк. спр. 27)

Станом на 08 грудня 2021 року ухвала від 12 жовтня 2021 року щодо тимчасового вилучення у приватного виконавця виконавчого округу міста Києва Журиди Сергія Миколайовича оригінал виконавчого провадження № 66735893, Подільським відділом державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) не виконана, при цьому на адресу суду надійшло повідомлення про повернення виконавчого документа стягувачу (арк. спр. 33).

Від відповідача 01 грудня 2021 року до суду надійшли копії матеріалів виконавчого провадження ВП № 66735893.

Таким чином, боржник - приватний виконавець виконавчого округу міста Києва Журида Сергій Миколайович, добровільно виконав ухвалу від 12 жовтня 2021 року про застосування заходів процесуального примусу.

Згідно з частиною другою статті 374 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) суд визнає виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню повністю або частково, якщо його було видано помилково або якщо обов`язок боржника відсутній повністю чи частково у зв`язку з його припиненням, добровільним виконанням боржником чи іншою особою або з інших причин.

З огляду на те, що обов`язок боржника - приватного виконавця виконавчого округу міста Києва Журиди Сергія Миколайовича, відсутній у зв`язку з добровільним виконанням, суд вважає за необхідне визнати ухвалу від 12 жовтня 2021 року про застосування заходів процесуального примусу такою, що не підлягає виконанню повністю.

Відповідно до статті 237 КАС України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу. З дня поновлення провадження у справі перебіг процесуальних строків продовжується. Провадження у справі продовжується зі стадії, на якій його було зупинено.

Оскільки відпали підстави зупинення провадження у справі, суд дійшов висновку про поновлення провадження у справі.

Керуючись статтями 237, 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

Ухвалу від 12 жовтня 2021 року про застосування заходів процесуального примусу визнати такою, що не підлягає виконанню повністю.

Поновити провадження у справі за позовом адвоката Ткачук Олени Валеріївни в інтересах ОСОБА_1 до приватного виконавця виконавчого округу міста Києва Журиди Сергія Миколайовича про визнання протиправною та скасування постанови про відкриття виконавчого провадження.

Призначити судове засідання для розгляду справи по суті на 08 грудня 2021 року о 10 год. 00 хв. у приміщенні Луганського окружного адміністративного суду за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, проспект Космонавтів, 18.

Ухвала в частини поновлення провадження у справі набирає законної сили з моменту підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Ухвала в частині визнання виконавчого документу таким, що не підлягає виконанню, набирає законної сили з моменту підписання суддею та може бути оскаржена в апеляційному порядку.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається безпосередньо до Першого апеляційного адміністративного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

СуддяК.О. Пляшкова

Дата ухвалення рішення 08.12.2021
Зареєстровано 09.12.2021
Оприлюднено 09.12.2021

Судовий реєстр по справі 360/5316/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 08.12.2021 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Рішення від 08.12.2021 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 12.10.2021 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 12.10.2021 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 04.10.2021 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 360/5316/21

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону