У Х В А Л А
Справа № 2-130/11
Провадження № 2-в/185/111/21
09 грудня 2021 року м. Павлоград
Суддя Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області Шаповалова І.С., ознайомившись із заявою АТ Державний ощадний банк України в особі філії - Донецьке обласне управління АТ Ощадбанк про відновлення процесуального документу у втраченому судовому провадженні, -
В С Т А Н О В И В :
Приватне акціонерне товариство АТ Державний ощадний банк України в особі філії - Донецьке обласне управління АТ Ощадбанк звернулося до суду із заявою про відновлення процесуального документу у втраченому судовому провадженні.
Розглянувши заяву, дослідивши додані до неї матеріали, суд встановив наступне.
Відповідно до частини другої ст. 183 ЦПК України письмові заява, клопотання чи заперечення підписуються заявником чи його представником. До заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).
Матеріали заяви не містять доказів надіслання поданої заяви іншим учасникам справи.
Згідно ч. 4 ст. 183 ЦПК України суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.
Окрім того, питання про виправлення описки в виконавчому документі вирішується за правилами ст.432 ЦПК України , що унеможливлює одночасний розгляд вимог про відновлення процесуального документу у втраченому судовому провадженні та виправлення помилки в ухвалі суду.
Виходячи з вищевикладеного, заяву необхідно повернути заявнику без розгляду.
Керуючись ст. 183 ЦПК України, суддя -
П О С Т А Н О В И В :
Заяву Приватного акціонерного товариства Банк Фамільний про виправлення помилки у виконавчому документі - повернути заявнику без розгляду.
Роз`яснити, що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для її повернення.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала може бути оскаржена шляхом подання до Дніпровського апеляційного суду апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення.
Учасник справи, якому ухвалу не було вручено у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження відповідно та в порядку і строки, визначені ст. 354 ЦПК України.
Ухвала знаходиться в Єдиному державному реєстрі судових рішень за веб-адресою: http://reyestr.court.gov.ua .
Cуддя І.С.Шаповалова
Суд | Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 09.12.2021 |
Оприлюднено | 22.12.2021 |
Номер документу | 102013506 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Бондаренко В. М.
Цивільне
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Бондаренко В. М.
Цивільне
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Шаповалова І. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні