ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

УХВАЛА

Справа № 346/1164/17

Провадження № 22-ц/4808/30/22

Головуючий у 1 інстанції П`ятковський В. І.

Суддя-доповідач Девляшевський

У Х В А Л А

24 січня 2022 року м. Івано-Франківськ

Івано-Франківський апеляційний суд в складі:

судді-доповідача Девляшевського В.А.,

суддів: Максюти І.О., Фединяка В.Д.,

розглянувши клопотання представника Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Інновація про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у справі за позовом ТОВ Фінансова компанія Інновація до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про солідарне стягнення заборгованості та звернення стягнення на предмет іпотеки, за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Інновація на рішення Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області, ухвалене головуючим суддею П`ятковським В.І. 11 жовтня 2021 року,

в с т а н о в и в:

На розгляді в Івано-Франківському апеляційному суді перебуває апеляційна скарга представника ТОВ Фінансова компанія Інновація .

Ухвалами Івано-Франківського апеляційного суду від 12 листопада 2021 року та від 30 листопада 2021 року у даній справі, відповідно, відкрито апеляційне провадження та призначено справу до розгляду на 14 грудня 2021 року на 13:30 год.

14 грудня 2021 року розгляд справи відкладено на 25 січня 2022 року на 09.30 год.

Представник ТОВ Фінансова компанія Інновація - Філатова О.С. подала до апеляційного суду клопотання про проведення судових засідань у режимі відеоконференції та просить забезпечити її участь у судових засіданнях шляхом забезпечення проведення відеоконференції із застосуванням сервісу EASYCON.

Відповідно до ч.ч. 1, 4, 5 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості.

Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус або Державною судовою адміністрацією України.

Ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

На виконання Закону України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) , відповідно до пункту 10 частини першої статті 152, частини п`ятої статті 153 Закону України Про судоустрій і статус судів Наказом ДСА України від 23.04.2020 року №196 затверджено Порядок роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду (далі - Порядок № 196).

Відповідно до п. 2 Розділу І Порядку №196, учасники судового процесу беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі, у порядку, встановленому процесуальним законодавством.

Згідно п.п.1, 2, 3 Розділу ІІІ Порядку № 196, для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник справи повинен попередньо зареєструватись з використанням власного електронного підпису в Системі та перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, визначеним для роботи з обраною для проведення відеоконференції Системою. У разі, якщо учасник не має електронного підпису (або Система не дозволяє реєстрацію з використанням електронного підпису), то він повинен попередньо зареєструватись в Системі з використанням логіну та паролю чи за допомогою інших передбачених обраною Системою засобів реєстрації. При цьому, в своїй заяві про участь у судовому засіданні, поданій відповідно до пункту 3 цього розділу, учасник справи повинен вказати про наявність або відсутність у нього електронного підпису.

Рішення про можливість підтвердити особу учасника справи, що не має електронного підпису, а також рішення про обрання Системи, що буде використана для проведення судового засідання в режимі відеоконференції, приймається Головуючим суддею, у провадженні якого знаходиться справа.

Оскільки вищевказане клопотання відповідає вимогам процесуального законодавства та згаданого Порядку та зважаючи на наявну технічну можливість, суд вважає за можливе задовольнити клопотання.

Керуючись статтею 212 ЦПК України, Порядком роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженим Наказом ДСА України від 23 квітня 2020 року №196, суд

у х в а л и в:

Клопотання представника ТОВ Фінансова компанія Інновація - Філатової Ольги Сергіївни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду задовольнити.

Розгляд цивільної справи за позовом ТОВ Фінансова компанія Інновація до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про солідарне стягнення заборгованості та звернення стягнення на предмет іпотеки, за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Інновація на рішення Коломийського міськрайонного суду від 11 жовтня 2021 року здійснювати дистанційно в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів за участі представника ТОВ Фінансова компанія Інновація - Філатової Ольги Сергіївни поза межами приміщення суду у відповідності до вимог, визначених Порядком роботи з технічними засобами відеоконференц зв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженим Наказом ДСА України від 23.04.2020 року №196.

Відповідно до п.8 Розділу ІІІ Порядку №196 та в порядку, визначеному ЦПК України, проінформувати учасників справи, в тому числі і засобами телефонного зв`язку та електронної пошти, вказаними у заяві, щодо технічної можливості проведення засідання в режимі відеоконференції поза межами суду.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач В.А. Девляшевський

Судді: І.О. Максюта

В.Д. Фединяк

Дата ухвалення рішення 24.01.2022
Оприлюднено 26.01.2022

Судовий реєстр по справі 346/1164/17

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 03.03.2022 Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області Цивільне
Постанова від 25.01.2022 Івано-Франківський апеляційний суд Цивільне
Постанова від 25.01.2022 Івано-Франківський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 24.01.2022 Івано-Франківський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 30.11.2021 Івано-Франківський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 12.11.2021 Івано-Франківський апеляційний суд Цивільне
Рішення від 11.10.2021 Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області Цивільне
Ухвала від 02.06.2021 Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області Цивільне
Ухвала від 02.06.2021 Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області Цивільне
Ухвала від 08.04.2021 Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області Цивільне
Ухвала від 16.02.2021 Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області Цивільне
Ухвала від 23.12.2020 Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області Цивільне
Ухвала від 25.11.2020 Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 346/1164/17

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону