Справа № 442/9548/21
Провадження № 2/442/268/2022
УХВАЛА
Іменем України
09 лютого 2022 року Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області
у складі: головуючого судді Нагіної О.Б.,
з участю секретаря судового засідання Кмітя Р.Б.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Дрогобичі в порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін в приміщенні суду питання про виправлення описки в ухвалі Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області від 09.12.2021 у цивільній справі № 442/9548/21 за позовом ОСОБА_1 до Стебницького професійного ліцею про визнання незаконним та скасування наказу про відсторонення та стягнення заробітної плати за час незаконного відсторонення від роботи, -
встановив:
Позивач звернулася з позовом до відповідача, просить визнати незаконним та скасувати наказ №89-К від 15.11.2021, виданий директором Стебницького професійного ліцею та зобов`язати відповідача негайно допустити її до виконання обов`язків майтра виробничого навчання; стягнути з відповідача на користь позивача заробітну плату, яка була незаконно не нарахована та не виплачена за час з моменту незаконного відсторонення 15.11.2021 до дати ухвалення рішення судом.
Ухвалою від 09.12.2021 в зазначеній справі відкрито провадження та постановлено розглядати дану справу в порядку спрощеного провадження без повідомлення сторін. Встановлено відповідачу п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву, пред`явлення зустрічного позову. Також позивачу встановлено п`ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, а відповідачу п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення. Однак, у мотивувальній частині вказаної ухвали, судом помилково зазначено: „Відповідно до ст. 274 ЦПК України справа підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження» , замість „Відповідно до ст. 274 ЦПК України справа підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін» .
Описка підлягає виправленню відповідно до ст.219 ЦПК України .
Згідно зі ст. 269 ЦПК України , суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень. Заява про внесення виправлень розглядається протягом десяти днів після її надходження. Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.
В даному випадку є доцільним вирішення питання внесення виправлень до судового рішення без повідомлення учасників справи.
Відповідно до вимог ч. 2 ст. 247 ЦПК України фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
За змістом закону описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів, цифр тощо. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер, до яких належить написання прізвищ та імен, адреси, найменування спірного майна, зазначення дат та строків тощо.
Дослідивши матеріали справи, беручи до уваги, що при постановленні ухвали по вказаній цивільній справі була допущена технічна описка, суд вважає необхідним виправити описку в ухвалі Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області від 09.12.2021.
Враховуючи наведене та керуючись ст. 269 ЦПК України , суд -
постановив :
Виправити описку, допущену в ухвалі Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області від 09.12.2021 у цивільній справі № 442/9548/21 за позовом ОСОБА_1 до Стебницького професійного ліцею про визнання незаконним та скасування наказу про відсторонення та стягнення заробітної плати за час незаконного відсторонення від роботи: а саме, другий абзац мотивувальної частини ухвали вважати правильним в такій редакції: „Відповідно до ст. 274 ЦПК України справа підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін» .
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Львівського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена в день її проголошення має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду
Суддя Нагірна О.Б.
Суд | Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 09.02.2022 |
Оприлюднено | 11.02.2022 |
Номер документу | 103076034 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області
Нагірна О. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні