Ухвала
від 03.02.2022 по справі 496/1895/17
БІЛЯЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 496/1895/17

Провадження № 6/496/19/22

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

03 лютого 2022 року суддя Біляївського районного суду Одеської області Буран В.М., розглянувши заяву начальника УДКСУ у Біляївському районі Одеської області про виправлення описки у виконавчому листі,-

ВСТАНОВИВ:

Начальник УДКСУ у Біляївському районі Одеської області звернулась до суду із заявою про виправлення описки у виконавчому листі по справі № 496/1875/17 у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління освіти Біляївської районної державної адміністрації Одеської області про визнання протиправним рішення про звільнення з роботи, поновлення на роботі та виплату заробітної плати за час вимушеного прогулу.

Ознайомившись із заявою, суд прийшов до висновку про повернення її без розгляду з наступних підстав.

Згідно ст. 432 ЦПК України суд, який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню.

Статтею 14 ЦПК України передбачено, що судові рішення, що набрали законної сили, обов`язкові для всіх органів державної влади і органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, посадових чи службових осіб та громадян і підлягають виконанню на всій території України, а у випадках, встановлених міжнародними договорами, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України, - і за її межами.

Згідно ч.1 ст. 1 Закону України Про виконавче провадження , виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження і примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) (далі - рішення) - сукупність дій визначених у цьому Законі органів і осіб, що спрямовані на примусове виконання рішень і проводяться на підставах, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією України, цим Законом, іншими законами та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону, а також рішеннями, які відповідно до цього Закону підлягають примусовому виконанню.

Відповідно до ст.129-1 Конституції України, судове рішення є обов`язковим до виконання. Держава забезпечує виконання судового рішення у визначеному законом порядку. Контроль за виконанням судового рішення здійснює суд.

Згідно положень статті 18 ЦПК України судові рішення, що набрали законної сили, обов`язкові для всіх органів державної влади і органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, посадових чи службових осіб та громадян і підлягають виконанню на всій території України, а у випадках, встановлених міжнародними договорами, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України, - і за її межами.

Виконання будь-якого судового рішення є невід`ємною стадією процесу правосуддя.

Наразі за даними ОСК в КП Д-3 по справі № 496/1875/17, 23.12.2020 року матеріали справи були направленні до Одеського апеляційного суду за запитом суду.

За результатом розгляду апеляційної скарги, апеляційний суд має право:

Згідно ст. 374 ЦПК України, суд апеляційної інстанції за результатами розгляду апеляційної скарги має право:

1) залишити судове рішення без змін, а скаргу без задоволення;

2) скасувати судове рішення повністю або частково і ухвалити у відповідній частині нове рішення або змінити рішення;

3) визнати нечинним судове рішення суду першої інстанції повністю або частково у передбачених цим Кодексом випадках і закрити провадження у справі у відповідній частині;

4) скасувати судове рішення повністю або частково і у відповідній частині закрити провадження у справі повністю або частково або залишити позовну заяву без розгляду повністю або частково;

5) скасувати судове рішення і направити справу для розгляду до іншого суду першої інстанції за встановленою підсудністю;

6) скасувати ухвалу, що перешкоджає подальшому провадженню у справі, і направити справу для продовження розгляду до суду першої інстанції;

7) скасувати ухвалу про відкриття провадження у справі і прийняти постанову про направлення справи для розгляду до іншого суду першої інстанції за встановленою підсудністю;

8) у передбачених цим Кодексом випадках скасувати свою постанову (повністю або частково) і прийняти одне з рішень, зазначених в пунктах 1-7 частини першої цієї статті.

Таким чином, суд немає можливості розглянути питання виправлення описки у виконавчому листі, до повернення матеріалів справи з Одеського апеляційного суду.

Керуючись ст. 259-261, 374 ЦПК України,-

ПОСТАНОВИВ:

Заяву начальника УДКСУ у Біляївському районі Одеської області про виправлення описки у виконавчому листі по справі № 496/1875/17 у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління освіти Біляївської районної державної адміністрації Одеської області про визнання протиправним рішення про звільнення з роботи, поновлення на роботі та виплату заробітної плати за час вимушеного прогулу - повернути без розгляду.

Роз`яснити, що заявник має право звернутись до суду після того як відпадуть обставини які обумовлювали залишення без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Одеського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня оголошення.

Суддя В.М. Буран

СудБіляївський районний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення03.02.2022
Оприлюднено14.02.2022
Номер документу103103155
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —496/1895/17

Ухвала від 10.05.2022

Цивільне

Біляївський районний суд Одеської області

Горяєв І. М.

Ухвала від 19.04.2022

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Погорєлова С. О.

Ухвала від 03.02.2022

Цивільне

Біляївський районний суд Одеської області

Буран В. М.

Ухвала від 05.11.2021

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Погорєлова С. О.

Ухвала від 06.09.2021

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Погорєлова С. О.

Ухвала від 24.06.2021

Цивільне

Біляївський районний суд Одеської області

Горяєв І. М.

Ухвала від 08.06.2021

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Цюра Т. В.

Ухвала від 20.04.2021

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Цюра Т. В.

Ухвала від 15.03.2021

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Цюра Т. В.

Ухвала від 08.02.2021

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Цюра Т. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні