У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
15.02.2022 Справа №607/18384/21
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області в складі:
головуючогосуддіДзюбича В.Л.
за участі секретаряКочмар С.М.
розглянувши в судовому засіданні питання про виправлення описки в ухвалі Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Дочірнього підприємства «2» Житлово-експлуатаційної контори № 13, Житлово-будівельних кооперативів про відшкодування майнової та моральної шкоди, -
В С Т А Н О В И В:
У провадженні судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Дзюбича В.Л. перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Дочірнього підприємства «2» Житлово-експлуатаційної контори № 13, Житлово-будівельних кооперативів про відшкодування майнової та моральної шкоди.
У позовній заяві представник позивача просив вирішити питання про призначення у справі судової будівельно-технічної експертизи, проведення якої доручити експертові ТзОВ «Судово-експертному бюро України» (місцезнаходження: м. Львів, вул. Чайківського, 8, офіс 6).
Ухвалою суду від 30 листопада 2021 року призначено судову будівельно-технічну експертизу, проведення якої доручено експертам Тернопільського відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (місцезнаходження: м. Тернопіль, вул. Січових Стрільців, 4).
01 лютого 2022 року представник позивача адвокат Мовчан А. О. звернувся до суду із заявою про виправлення описки, у якій просить суд виправити описку допущену в ухвалі Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 30 листопада 2021 року, а саме змінити експертну установу з Тернопільського відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (місцезнаходження: м. Тернопіль, вул. Січових Стрільців, 4) на ТзОВ «Судово-експертному бюро України» (місцезнаходження: м. Львів, вул. Чайківського, 8, офіс 6).
Відповідно до ст.269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
У даному випадку, на думку суду, є доцільним вирішення питання про внесення виправлень до судового рішення без повідомлення учасників справи у відповідності до ч.2 ст.269 ЦПК України.
За вказаних обставин, суд вважає за необхідне виправити описку в ухвалі Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 30 листопада 2021 року у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Дочірнього підприємства «2» Житлово-експлуатаційної контори № 13, Житлово-будівельних кооперативів про відшкодування майнової та моральної шкоди, а саме у резолютивній частині ухвали помилково вказану експертну установу, якій доручено проведення експертизи: «Тернопільське відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (місцезнаходження: м. Тернопіль, вул. Січових Стрільців, 4)», в той час як вірною експертною установою, якій доручено проведення експертизи є: «ТзОВ «Судово-експертному бюро України» (місцезнаходження: м. Львів, вул. Чайківського, 8, офіс 6)».
На підставі наведеного та керуючись ст. ст.260,261,269,353,354 ЦПК України, суд, -
П О С Т А Н О В И В:
Виправити описку в ухвалі Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 30 листопада 2021 року у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Дочірнього підприємства «2» Житлово-експлуатаційної контори № 13, Житлово-будівельних кооперативів про відшкодування майнової та моральної шкоди, а саме у резолютивній частині ухвали помилково вказану експертну установу, якій доручено проведення експертизи: «Тернопільське відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (місцезнаходження: м. Тернопіль, вул. Січових Стрільців, 4)», замінити на вірну: «ТзОВ «Судово-експертному бюро України» (місцезнаходження: м. Львів, вул. Чайківського, 8, офіс 6)».
Копію ухвали направити сторонам у справі.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Тернопільського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Головуючий суддяВ. Л. Дзюбич
Суд | Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 14.02.2022 |
Оприлюднено | 25.06.2022 |
Номер документу | 103916953 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Цивільне
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Дзюбич В. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні