2-99/11
2/465/2596/22
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28.04.2022 року м. Львів
Франківський районний суд м. Львова в складі:
головуючого судді - Марків Ю.С.,
з участю секретаря судового засідання - Чапля В.С.,
позивача ОСОБА_1 ,
позивача ОСОБА_2 ,
відповідача ОСОБА_3 ,
третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, на стороні відповідача ОСОБА_4 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Львові в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_2 , ОСОБА_5 до ОСОБА_3 , ОСОБА_6 , за участі третьої особ, яка не заявляє самостійні вимоги на предмет позову на стороні відповідача ОСОБА_4 про визнання заповіту недійсним, визнання недійсним договору купівлі-продажу та застосування наслідків недійсності правочинів -
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Франківського районного суду м.Львова перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_2 , ОСОБА_5 до ОСОБА_3 , ОСОБА_6 , за участі третьої особ, яка не заявляє самостійні вимоги на предмет позову на стороні відповідача ОСОБА_4 про визнання заповіту недійсним, визнання недійсним договору купівлі-продажу та застосування наслідків недійсності правочинів.
В судовому засіданні позивачі ОСОБА_2 та ОСОБА_1 подали заяву про відмову від позову та закриття провадження у справі на підставі ст. 255 ЦПК України, наслідки закриття провадження у справі їм відомі.
Відповідач та третя особа в судовому засіданні подану позивачами заяву підтримали.
Розглянувши заяву, дослідивши матеріали справи суд приходить до висновку, що така підлягає до задоволення, враховуючи наступне.
У відповідності до п.1 ч.2 ст. 49 ЦПК України позивач вправі відмовитися від позову (всіх або частини позовних вимог) на будь-якій стадії судового процесу.
Згідно з ч. ч 1, 3 ст. 206 ЦПК України позивач може відмовитися від позову, а відповідач - визнати позов на будь-якій стадії провадження у справі, зазначивши про це в заяві по суті справи або в окремій письмовій заяві. У разі відмови позивача від позову суд постановляє ухвалу про закриття провадження у справі.
Наслідки закриття провадження у справі передбачені ст. 256 ЦПК України стороні позивача відомі та зрозумілі, що стверджується письмовою заявою та наданими у судовому засіданні поясненнями, підстав для відмови у задоволенні клопотання не встановлено, а тому, суд вважає, що у відповідності до п. 4 ч. 1 ст.255 ЦПК України провадження у справі слід закрити.
Окрім цього, судом встановлено, що ухвалою Франківського районного суду м.Львова від 23.01.2017 року клопотання представника позивачів про забезпечення позову задоволено, накладено арешт на квартиру по АДРЕСА_1 .
Ухвалою Франківського районного суду м.Львова від 06.07.2021 року заяву представника позивачів ОСОБА_2 та ОСОБА_1 - адвоката Козак О.В. про виправлення описки в ухвалу Франківського районного суду м.Львова від 23.01.2017 року задоволено, внесено виправлення в ухвалу Франківського районного суду м.Львова від 23.01.2017 року, зазначивши в такій: - дату народження стягувача ОСОБА_1 - ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІПН НОМЕР_1 ; - дату народження стягувача ОСОБА_2 - ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІПН НОМЕР_2 ; - дату народження боржника ОСОБА_7 - ІНФОРМАЦІЯ_2 , ІПН НОМЕР_3 .
Згідно вимог ч. 1 ст. 158 ЦПК України, суд може скасувати заходи забезпечення позову з власної ініціативи або за вмотивованим клопотанням учасника справи.
Відповідно до ч. 9 ст. 158 ЦПК України у випадку залишення позову без розгляду, закриття провадження у справі або у випадку ухвалення рішення щодо повної відмови у задоволенні позову суд у відповідному судовому рішенні зазначає про скасування заходів забезпечення позову.
Враховуючи вищевикладене, оскільки в даній справі забезпечено позов шляхом накладення арешту на майно, провадження у справі закрито, відтак слід скасувати заходи забезпечення позову, вжиті ухвалою Франківського районного суду м.Львова від 23.01.2017 року.
Керуючись ст.ст. 49, 142, 155, 158, 206, 255 ч. 1 п. 4, 256 ЦПК України, суд -
постановив:
Прийняти відмову ОСОБА_2 та ОСОБА_1 від позову до ОСОБА_3 , ОСОБА_6 , за участі третьої особ, яка не заявляє самостійні вимоги на предмет позову на стороні відповідача ОСОБА_4 про визнання заповіту недійсним, визнання недійсним договору купівлі-продажу та застосування наслідків недійсності правочинів.
Провадження у справі за позовом ОСОБА_2 та ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , ОСОБА_6 , за участі третьої особ, яка не заявляє самостійні вимоги на предмет позову на стороні відповідача ОСОБА_4 про визнання заповіту недійсним, визнання недійсним договору купівлі-продажу та застосування наслідків недійсності правочинів закрити.
Скасувати заходи забезпечення позову, що вжиті ухвалою Франківського районного суду м. Львова від 23.01.2017 року у виді арешту на квартиру по АДРЕСА_1 .
Заходи забезпечення позову зберігають свою дію до набрання законної сили відповідним рішенням або ухвалою суду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення до Львівського апеляційного суду через місцевий суд. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена в день її проголошення або складення має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження протягом 15 днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду згідно ст.354 ЦПК України.
Суддя Марків Ю.С.
Суд | Франківський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 27.04.2022 |
Оприлюднено | 24.06.2022 |
Номер документу | 104113564 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Франківський районний суд м.Львова
Марків Ю. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні