Справа № 686/6593/18
Провадження № 1-кп/686/323/22
УХВАЛА
03 травня 2022 року м. Хмельницький
Хмельницький міськрайонний суд в складі: головуючого судді ОСОБА_1 , за участю: секретаря ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , захисника адвоката Макарова, обвинуваченого ОСОБА_6 розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Хмельницького кримінальне провадженні на підставі обвинувальних актів відносно:
ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Підгайці Бережанського району Тернопільської області, українця, громадянина України, неодружений, не працюючий, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , зі сіл обвинуваченого проживає на сьогодні за адресою АДРЕСА_2 із співмешканкою, неодноразово судимий
по обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 185 КК України, ч. 2 ст. 389 КК України, ч. 2 ст. 185 КК України, -
В С Т А Н О В И В :
В провадження суду перебувають обвинувальні акти по обвинуваченню ОСОБА_6 за ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 185 КК України, ч. 2 ст. 389 КК України, ч. 2 ст. 185 КК України.
Ухвалою суду відносно обвинуваченого ОСОБА_6 обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою,по 11.05.2022р., завершити розгляд справи не можливо, оскільки до суду надійшов новий обвинувальний акт по обвинуваченню ОСОБА_6 у вчиненні злочину передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, тому прокурором заявлено клопотання про продовження запобіжного заходу у виді тримання під вартою, оскільки існують ризики передбачені ст. 177 КПК України, що обвинувачений може ухилятись від суду, вчинити нові злочини іншим чином перешкоджати кримінальному провадженню .
Суд заслухавши учасників судового розгляду, дослідивши клопотання та матеріали справи приходить до наступного.
Відповідно частини1статті 183КПК Українитримання підвартою євинятковим запобіжнимзаходом,який застосовуєтьсявиключно уразі колипрокурор,доведе,що жоденіз більшм`яких запобіжнихзаходів незможе запобігтиризикам,передбаченим статтею177КПК України.На сьогодні ОСОБА_6 є судимий,відповідно частини2статті 183КПК Українизапобіжний західу виглядівзяття підварту можливозастосувати до раніше судимої особи, яка підозрюється або обвинувачується у вчиненні злочину, за який законом передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк до 3 років.
Обвинувачений не з`являвся на виклики в судові засідання, ухвали про привід виконані не були, у зв`язку із чим був оголошений в розшук, і в подальшому був обраний запобіжний захід у виді тримання під вартою, ОСОБА_6 по місцю проживання не мешкає, не працевлаштований, на переконання суду дані обставини підтверджують наявність ризиків, що останній може ухилятись від суду, вчинити нові злочини іншим чином перешкоджати кримінальному провадженню .
На сьогодні ОСОБА_6 обвинувачуються у вчинені злочинів передбачених ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 185 КК України, ч. 2 ст. 389 КК України, ч. 2 ст. 185 КК України, під час розгляду справи надходять нові обвинувальні акти по обвинуваченню останнього у вчинені злочинів передбачених ч. 2 ст. 185 КК України, отже останній продовжує вчиняти нові злочини.
В ході судового засідання досліджено обставини, передбачені статтею 178 КПК України, судом враховано матеріальне та сімейне становище обвинуваченого, обставини скоєння злочину, особу обвинуваченого, а також те, що за діяння, у вчиненні яких обвинувачується ОСОБА_6 передбачена міра покарання, у тому числі у вигляд позбавлення волі на строк понад 3 роки, тому суд вважає, що на даній стадії судового провадження можливо продовжити запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, оскільки заявлені ризики підтвердились, не зменшились та існують на сьогодні.
Застосування більш м`якого запобіжного заходу на сьогодні не зможе гарантувати належну процесуальну поведінку обвинуваченого та усунути виявлені ризики, передбачені статтею 177 КПК України на даній стадії провадження.
За таких обставин і враховуючи, що ОСОБА_6 обвинувачується у вчиненні злочину, де передбачена міра покарання в тому числі і у вигляді позбавлення волі, а на момент розгляду наявні відповідні ризики, суд вважає, що клопотання про продовження запобіжного заходу у виді тримання під вартою є обґрунтоване, відповідно до положень статей 182, 183 КПК України, суд вважає, що раніше визначений розмір застави слід залишити без змін.
Керуючись статтями 177 184, 193-194 КПК України, суд, -
ухвалив :
Продовжити відносно обвинуваченого ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 2 місці по 01 липня 2022р.
В порядку частини 3 статті 183 КПК України залишити розмір застави 20 розмірів прожитковогомінімуму дляпрацездатних осіб,що становить47860(сорок сім тисяч вісімсот шістдесят) гривень.
Обвинувачений або інша особа з дня обрання запобіжного заходу вправі внести кошти на відповідний рахунок або забезпечити їх внесення заставодавцем та надати документ, що це підтверджує.
З моменту звільнення обвинуваченого з-під варти внаслідок внесення застави, обвинувачений, заставодавець зобов`язані виконувати покладені на них обов`язки, пов`язані із застосуванням запобіжного заходу у вигляді застави.
В порядку статті 194 КПК України, у разі внесення застави, на обвинуваченого необхідно покласти наступні обов`язки:
- не відлучатися із населеного пункту, в якому проживає ( АДРЕСА_2 ) без дозволу суду;
- повідомляти суд про зміну свого місця проживання або місця роботи;
- прибувати за викликами до суду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Хмельницького апеляційного суду через Хмельницький міськрайонний суд протягом 5 днів з моменту її оголошення.
Головуючий: ОСОБА_1
Суд | Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 03.05.2022 |
Оприлюднено | 23.01.2023 |
Номер документу | 104169222 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
Місінкевич А. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні