УХВАЛА
про відкладення розгляду справи
11.05.2022 року місто Львів
Франківський районний суд міста Львова у складі головуючої судді Мигаль Г.П., при секретарі судового засідання Титикайло І.Ю.,
розглядаючи у відкритому судовому засіданні в місті Львові за правилами спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького, треті особи: Міністерство культури України, ОСОБА_2 , про відшкодування моральної шкоди,
встановив:
У провадженні суду перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького, треті особи: Міністерство культури України, ОСОБА_2 , про відшкодування моральної шкоди.
Учасники справи в судове засідання не з`явились, про дату часу та місце розгляду справи повідомлені у встановленому законом порядку.
Представник відповідача подав клопотання про перенесення судового засідання до закінчення воєнного стану.
Однією з основних засад здійснення цивільного судочинства, відповідно до положень ст.2 ЦПК України є розумність строків розгляду справи судом.
Частиною 2 ст.121 ЦПК України, визначено, що строк є розумним, якщо він передбачає час, достатній, з урахуванням обставин справи, для вчинення процесуальної дії, та відповідає завданню цивільного судочинства.
Згідно ч.1 ст.210 ЦПК України, суд має розпочати розгляд справи по суті не пізніше ніж через шістдесят днів з дня відкриття провадження у справі, а у випадку продовження строку підготовчого провадження - не пізніше наступного дня з дня закінчення такого строку.
Відповідно до п.4 ч.2 ст.223 ЦПК України, суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з таких підстав, як необхідність витребування нових доказів, у випадку коли учасник справи обґрунтував неможливість заявлення відповідного клопотання в межах підготовчого провадження.
З урахуванням завдань та основних засад цивільного судочинства, обставин справи, зважаючи, неявку в судове засідання сторін, суд доходить висновку про необхідність відкладення розгляду справи.
Відповідно до ч. 9ст. 223 ЦПК Українипро відкладення розгляду справи постановляється ухвала.
Керуючись ст.223, 240 ЦПК України, суд -
постановив:
Відкласти розгляд цивільної справи за позовом ОСОБА_1 доЛьвівської національноїгалереї мистецтвімені Б.Г.Возницького,треті особи:Міністерство культуриУкраїни, ОСОБА_2 ,про відшкодуванняморальної шкодина 11 липня 2022 року о 16 годині 20 хвилин.
Про дату, час та місце проведення наступного засідання повідомити учасників справи.
Роз`яснити учасникам справи наслідки неявки в судове засідання в залежності від їх процесуального статусу.
Ухвала апеляційному оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя МигальГ.П.
Суд | Франківський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 10.05.2022 |
Оприлюднено | 22.06.2022 |
Номер документу | 104258891 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Франківський районний суд м.Львова
Мигаль Г. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні