Герб України

Ухвала від 13.07.2010 по справі 53/547

Вищий господарський суд україни

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ С УД УКРАЇНИ

УХВАЛА

13 липня 2010 р. № 53/547

Вищий господарський суд У країни у складі колегії судд ів:

головуючого Карабаня В.Я.

суддів: Ковтонюк Л.В.

Чабана В.В.

розглянувши касаційну

скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Ацис-Украї на"

на постанову Київського апеляційного г осподарського суду від 07.04.2010

у справі

господарського суду № 53/547

міста Києва

за позовом Дочірнього підприємства Товариства з обмеженою відп овідальністю "Ацис""Ацис-Укра їна"

до відповідачів: 1.Товариства з обмеженою в ідповідальністю "БК Транс"

2.субєкта підприємницької д іяльності - фізичної особи ОСОБА_2

про стягнення 79 708,43 грн.

В С Т А Н О В И В:

Рішенням господарськог о суду міста Києва від 30.11.2009 поз ов задоволено частково. Стяг нуто з Товариства з обмежено ю відповідальністю "БК Транс " на користь Дочірнього підпр иємства Товариства з обмежен ою відповідальністю "Ацис-Ук раїна" 325 грн. основного боргу. В частині позовних вимог до ві дповідача 2 відмовлено.

Постановою Київського апе ляційного господарського су ду від 07.04.2010 рішення господарсь кого суду міста Києва від 30.11.2009 залишено без змін.

Не погоджуючись із постан овою Київського апеляційног о господарського суду від 07.04.20 10, Товариство з обмеженою відп овідальністю "Ацис-Україна" з вернулось із касаційною скар гою, в якій просить скасувати постанову Київського апеляц ійного господарського суду в ід 07.04.2010 та рішення господарськ ого суду міста Києва від 30.11.2009 в частині відмови у задоволен ні вимог про стягнення суми 79 383,43 грн. та прийняти нове рішен ня про задоволення позову по вністю. В касаційній скарзі Т овариство з обмеженою відпов ідальністю "Ацис-Україна" заз начає, що воно є правонаступн иком Дочірнього підприємств а Товариства з обмеженою від повідальністю "Ацис-Україна" .

Рішення господарського с уду міста Києва від 30.11.2009 та пос танова Київського апеляційн ого господарського суду від 07.04.2010 винесені відносно Дочірн ього підприємства Товариств а з обмеженою відповідальніс тю "Ацис-Україна".

Скаржник не надав беззапер ечних доказів правонаступни цтва цього підприємства, оск ільки із поданого ним витягу із Статуту Товариства з обме женою відповідальністю "Ацис -Україна" не вбачається, що ці зміни зареєстровані у відпов ідному органі згідно вимог ч инного законодавства Україн и.

За таких обставин Вищий гос подарський суд України дійшо в висновку про повернення ка саційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "Ацис-Україна" без розгляду.

Керуючись статтею 86 Господ арського процесуального код ексу України, Вищий господар ський суд України

У Х В А Л И В:

Касаційну скаргу Т овариства з обмеженою відпов ідальністю "Ацис-Україна" на п останову Київського апеляці йного господарського суду ві д 07.04.2010 у справі № 53/547 повернути б ез розгляду.

Головуючий суддя В.Карабань

судді: Л.Ковтонюк

В.Чабан

СудВищий господарський суд України
Дата ухвалення рішення13.07.2010
Оприлюднено09.08.2010
Номер документу10668508
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —53/547

Рішення від 06.02.2012

Господарське

Господарський суд міста Києва

Грєхова О.А.

Ухвала від 29.12.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Грєхова О.А.

Ухвала від 13.07.2010

Господарське

Вищий господарський суд України

Ковтонюк Л.В.

Постанова від 07.04.2010

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Кропивна Л.В.

Рішення від 30.11.2009

Господарське

Господарський суд міста Києва

Грєхова О.А.

Ухвала від 09.11.2009

Господарське

Господарський суд міста Києва

Грєхова О.А.

Ухвала від 19.10.2009

Господарське

Господарський суд міста Києва

Грєхова О.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні