Ухвала
від 31.10.2022 по справі 441/1443/22
ГОРОДОЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

441/1443/22

2-о/441/71/2022

УХВАЛА

про залишення заяви без руху

31.10.2022 суддя Городоцького районного суду Львівської обл. Українець П.Ф., вивчивши позовну заяву ОСОБА_1 , заінтересовані особи Городоцька міська рада Львівської обл., державний нотаріус Городоцької державної нотаріальної контори Львівської обл. Шаравара Валентина Василівна про визнання спадщини відумерлою, -

в с т а н о в и в :

ОСОБА_1 звернувся із заявою про визнання спадщини, яка складається із 1/2 частки в квартирі АДРЕСА_1 та передати її у власність територіальної громади м. Городок в особі Городоцької міської ради.

Вивчивши заяву, додані матеріали, приходжу до висновку, що таку слід залишити без руху, з огляду на наступне.

Заява має відповідати положенням ст. 175-177 ЦПК України.

Відповідно до ч. ч. 2, 5 ст. 95 ЦПК України, письмові докази подаються в оригіналі або належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Учасник справи, який подає письмові докази в копіях (електронних копіях), повинен зазначити про наявність у нього або іншої особи оригіналу письмового доказу. Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.

Всупереч вищенаведеного, до матеріалів заяви ОСОБА_1 долучені копії документів, які належним чином не засвідчені.

Долучені до заяви копії ухвали Городоцького районного суду Львівської обл. від 04.05.2020 і 31.08.2020, як убачається із їх змісту, видані до часу набрання ними законної сили.

Згідно ч. 2 ст. 377 ЦПК України, справа про визнання спадщини відумерлою розглядається судом з обов`язковим залученням до участі у справі органів місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини та (або) за місцезнаходженням нерухомого майна, що входить до складу спадщини.

З копії інформаційної довідки з Реєстру прав власності на нерухоме майно № 32236297 убачається, що квартира АДРЕСА_1 на праві спільної сумісної власності належить ОСОБА_2 і ОСОБА_3 .

Між тим, ОСОБА_3 до участі у справі не залучена, її частка у спільній сумісній власності не виділена.

Заявником не додано відомостей про заведені спадкові справі після смерті ОСОБА_4 та видані свідоцтва про право на спадщину, що позбавляє суд можливості визначитись із колом заінтересованих осіб, які можуть бути залучені до участі у справі, як і н6е додано відомостей, які б свідчили, що означене квартира не перебуває пі арештом, в іпотеці, тощо.

Відповідно до прецедентної практики Європейського суду з прав людини, реалізуючи п. 1 ст.6Конвенції прозахист правлюдини іосновоположних свобод щодо доступності правосуддя та справедливого судового розгляду кожна держава-учасниця Конвенції вправі встановлювати правила судової процедури, в тому числі й процесуальні заборони й обмеження, зміст яких - не допустити судовий процес у безладний рух.

З цього приводу прецедентними є рішення Європейського суду з прав людини у справах «Осман проти Сполученого королівства» від 28.10.1998 та «Круз проти Польщі» від 19.06.2001.

У вказаних Рішеннях зазначено, що право на суд не є абсолютним. Воно може бути піддане обмеженням, дозволеним за змістом, тому що право на доступ до суду за самою своєю природою потребує регулювання з боку держави.

У зв`язку з наведеним, вказані висновки не є порушенням права на справедливий судовий захист та не можуть вважатися обмеженням права доступу до суду.

Враховуючи викладене, залишення даної заяви без руху з підстав, передбачених законом, не є порушенням права на справедливий судовий захист, оскільки після усунення недоліків заява буде вважатися поданою в день первісного її подання до суду.

З огляду на вищенаведене, позовну заяву слід залишити без руху та надати термін для усунення її недоліків.

Керуючись ст.ст. 175-177, 185, 194 ЦПК України, -

у х в а л ю ю :

заяву ОСОБА_1 , заінтересовані особи Городоцька міська рада Львівської обл., державний нотаріус Городоцької державної нотаріальної контори Львівської обл. Шаравара Валентина Василівна про визнання спадщини відумерлою - залишити без руху.

Зобов`язати заявника протягом десяти днів, з дня отримання копії цієї ухвали усунути недоліки позову, що наведені в описовій частині такої.

У випадку якщо недоліки не будуть усунуті протягом вказаного вище часу, заяву вважати такою, що не підлягає розгляду та повернути.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

Суддя Українець П.Ф.

СудГородоцький районний суд Львівської області
Дата ухвалення рішення31.10.2022
Оприлюднено08.11.2022
Номер документу107127491
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи окремого провадження Справи про визнання спадщини відумерлою

Судовий реєстр по справі —441/1443/22

Рішення від 30.12.2024

Цивільне

Городоцький районний суд Львівської області

Перетятько О. В.

Ухвала від 18.12.2024

Цивільне

Городоцький районний суд Львівської області

Перетятько О. В.

Ухвала від 08.08.2024

Цивільне

Городоцький районний суд Львівської області

Перетятько О. В.

Ухвала від 03.07.2024

Цивільне

Городоцький районний суд Львівської області

Перетятько О. В.

Ухвала від 06.10.2023

Цивільне

Городоцький районний суд Львівської області

Перетятько О. В.

Ухвала від 07.08.2023

Цивільне

Городоцький районний суд Львівської області

Перетятько О. В.

Ухвала від 13.06.2023

Цивільне

Городоцький районний суд Львівської області

Перетятько О. В.

Ухвала від 19.12.2022

Цивільне

Городоцький районний суд Львівської області

Українець П. Ф.

Ухвала від 31.10.2022

Цивільне

Городоцький районний суд Львівської області

Українець П. Ф.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні