Сквирський районний суд Київської області
Справа № 376/2564/19
Провадження № 2-р/376/3/21
УХВАЛА
"07" листопада 2022 р.
Суддя Сквирського районного суду Київської області Коваленко О.М.,
розглянувши питання провиправлення опискив ухвалісуду від27.07.2021року посправі №376/2564/19за позовомДержавного підприємства «Білоцерківське лісове господарство» до Дулицької сільської ради Сквирського району Київської області, треті особи: Головне управління Держгеокадастру у Київській області, ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про визнання незаконним та скасування рішення органу місцевого самоврядування, -
Встановив:
21.07.2021 року Ухвалою Сквирського районного суду Київської області було заяву представника третіх осіб ОСОБА_3 про роз`яснення ухвали Сквирського районного суду Київської області від 18 серпня 2021 року по справі за позовом Державного підприємства "Білоцерківське лісове господарство" до Дуліцької сільської ради Сквирського району Київської області, треті особи: Головне управління Держгсокадастру у Київській області, ОСОБА_1 , ОСОБА_4 , ОСОБА_2 про визнання незаконним та скасування рішення органу місцевого самоврядування задоволено.
07.11.2022 року судом було виявлено описку в ухвалі суду від 27.07.2021 року, а саме в першому абзаці описової частини та в першому абзаці резолютивної частини не вірно вказано дату ухвали, а саме вказано «18 серпня 2021», а вірно потрібно вказати «18 серпня 2020».
Суд, дослідивши письмові докази у справі, вважає, що описка підлягає виправленню.
Відповідно до ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Помилки у тексті судового рішення, зумовлені арифметичними помилками або граматичними помилками (описками), що стосуються істотних обставин або ускладнюють виконання рішення, можуть бути усунуті судом, який ухвалив рішення або ухвалу.
Описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань спірного майна, зазначення дат та строків.
Таким чином, суд приходить до висновку, що виявлена описка також є суттєвою, а тому підлягає виправленню.
На підставі вищевикладеного та керуючисьст. 269 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Внести виправлення до ухвали Сквирського районного суду Київської області від 21.07.2021 року, в першому абзаці описової частини та в першому абзаці резолютивної частини після слів «Сквирського районного суду Київської області» вказати вірно «18 серпня 2020».
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або в разі розгляду справи (вирішення справи) без повідомлення (виклику) учасників справи зазначений строк обчислюється з дня складання повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали.
Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 ЦПК України.
Суддя: О.М. Коваленко
Суд | Сквирський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 07.11.2022 |
Оприлюднено | 16.11.2022 |
Номер документу | 107305492 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про роз’яснення судового рішення |
Цивільне
Сквирський районний суд Київської області
Коваленко О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні