Ухвала
від 05.12.2022 по справі 916/232/22
ПІВДЕННО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПІВДЕННО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД


У Х В А Л А

05 грудня 2022 рокум. ОдесаСправа № 916/232/22Південно-західний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого судді Колоколова С.І.

суддів Разюк Г.П., Савицького Я.Ф.

розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "ВІТ" про ухвалення додаткового рішення при розгляді апеляційної скарги Акціонерного товариства "ДТЕК Одеські електромережі" на рішення Господарського суду Одеської області від „23 червня 2022р., повний текст якого складено та підписано „28 червня 2022р.

у справі №916/232/22

за позовом Акціонерного товариства "ДТЕК Одеські електромережі"

до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю "ВІТ"

про стягнення 137669,27 грн.,

ВСТАНОВИВ:

28.11.2022 року до Південно-західного апеляційного господарського суду надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю "ВІТ" про ухвалення додаткового рішення при розгляді апеляційної скарги Акціонерного товариства "ДТЕК Одеські електромережі" на рішення Господарського суду Одеської області від „23 червня 2022р., повний текст якого складено та підписано „28 червня 2022р. у справі №916/232/22.

Колегією суддів встановлено, що вищезазначена заява була подана Товариством з обмеженою відповідальністю "ВІТ" безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Враховуючи, що відсутність матеріалів справи №916/232/22 унеможливлює розгляд поданої Товариством з обмеженою відповідальністю "ВІТ" заяви, колегія суддів Південно-західного апеляційного господарського суду вважає за необхідне витребувати матеріали даної справи у суду першої інстанції та відкласти вирішення питання щодо вказаної заяви до надходження даної справи з суду першої інстанції.

Керуючись ст.ст. 232-235, 281 ГПК України, суд

УХВАЛИВ:

1.Витребувати у Господарського суду Одеської області матеріали справи № 916/232/22.

2. Відкласти вирішення питання щодо вказаної заяви до надходження матеріалів даної справи з Господарського суду Одеської області.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя С.І. Колоколов

Суддя Г.П. Разюк

Суддя Я.Ф. Савицький

СудПівденно-західний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення05.12.2022
Оприлюднено06.12.2022
Номер документу107664459
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг енергоносіїв

Судовий реєстр по справі —916/232/22

Постанова від 17.01.2023

Господарське

Південно-західний апеляційний господарський суд

Колоколов С.І.

Ухвала від 13.12.2022

Господарське

Південно-західний апеляційний господарський суд

Колоколов С.І.

Ухвала від 05.12.2022

Господарське

Південно-західний апеляційний господарський суд

Колоколов С.І.

Ухвала від 03.11.2022

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Бакуліна С. В.

Постанова від 03.10.2022

Господарське

Південно-західний апеляційний господарський суд

Колоколов С.І.

Ухвала від 02.08.2022

Господарське

Південно-західний апеляційний господарський суд

Колоколов С.І.

Ухвала від 22.07.2022

Господарське

Південно-західний апеляційний господарський суд

Колоколов С.І.

Рішення від 22.06.2022

Господарське

Господарський суд Одеської області

Гут С.Ф.

Ухвала від 25.05.2022

Господарське

Господарський суд Одеської області

Гут С.Ф.

Ухвала від 02.05.2022

Господарське

Господарський суд Одеської області

Гут С.Ф.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні