Ухвала
від 30.11.2022 по справі 541/1677/18
ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 541/1677/18 Номер провадження 22-ц/814/4802/22Головуючий у 1-й інстанції Дністрян О.М. Доповідач ап. інст. Чумак О. В.

У Х В А Л А

30 листопада 2022 року м. Полтава

Полтавський апеляційний суд в складі колегії суддів:

головуючої судді Чумак О.В.

суддів Бутенко С.Б., Прядкіної О.В.,

вирішуючи питанняпро відкриттяапеляційного провадженняза апеляційною скаргою приватного виконавця Скрипника Володимира Леонідовича на ухвалу Миргородського міськрайонного суду Полтавської області від 30.08.2022 р. по справі за поданням приватного виконавця Скрипника Володимира Леонідовича про звернення стягнення на нерухоме майно боржника, право власності на яке не зареєстровано в установленому законом порядку, боржник - ОСОБА_1 , стягувач - ОСОБА_2 ,

в с т а н о в и в:

Апеляційна скарга за формою і змістом відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України. Одночасно з апеляційною скаргою клопотання (заяви) скаржником не подавалися.

При подачі апеляційної скарги дотримано строк на апеляційне оскарження, визначений ст. 354 ЦПК України. Підстави для залишення апеляційної скарги без руху, її повернення або відмови у відкритті апеляційного провадження відсутні. За таких обставин апеляційне провадження у зазначеній справі необхідно відкрити. Справа підлягає розгляду в апеляційному суді у відкритому судовому засіданні з повідомленням учасників справи.

Керуючись ст.ст. 359, 360, 361 ЦПК України, -

у х в а л и в:

Відкрити апеляційне провадження у справі за апеляційною скаргою приватного виконавця Скрипника Володимира Леонідовича на ухвалу Миргородського міськрайонного суду Полтавської області від 30.08.2022 р.

Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження разом з копією апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів направити учасникам справи.

Роз`яснити учасникам справи право подачі відзиву в письмовій формі на апеляційну скаргу в 15-денний строк з дня вручення копії цієї ухвали з дотриманням норми ч. 4 ст. 360 ЦПК України. Звернути увагу учасників справи, що відзив на апеляційну скаргу повинен відповідати вимогам ч. 2 ст. 360 ЦПК України. Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду судового рішення суду першої інстанції.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуюча суддя О.В.Чумак

Судді СБ.Бутенко

О.В.Прядкіна

СудПолтавський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення30.11.2022
Оприлюднено08.12.2022
Номер документу107713888
СудочинствоЦивільне
КатегоріяІнші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)

Судовий реєстр по справі —541/1677/18

Ухвала від 02.12.2024

Цивільне

Миргородський міськрайонний суд Полтавської області

Городівський О. А.

Ухвала від 15.09.2023

Цивільне

Миргородський міськрайонний суд Полтавської області

Городівський О. А.

Ухвала від 27.06.2023

Цивільне

Миргородський міськрайонний суд Полтавської області

Городівський О. А.

Постанова від 13.03.2023

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Чумак О. В.

Ухвала від 09.02.2023

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Чумак О. В.

Ухвала від 07.02.2023

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Чумак О. В.

Ухвала від 07.12.2022

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Чумак О. В.

Ухвала від 30.11.2022

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Чумак О. В.

Ухвала від 29.08.2022

Цивільне

Миргородський міськрайонний суд Полтавської області

Дністрян О. М.

Ухвала від 29.08.2022

Цивільне

Миргородський міськрайонний суд Полтавської області

Дністрян О. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні