УКРАЇНА
Житомирський апеляційний суд
Справа №295/4716/21 Головуючий у 1-й інст. Зосименко О. М.
Категорія 18 Доповідач Павицька Т. М.
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна та резолютивна частини)
20 грудня 2022 року колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ Житомирського апеляційного суду в складі:
головуючого Павицької Т. М.,
суддів Трояновської Г.С., Миніч Т.І.
за участю секретаря судового засідання Трикиши Ю.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Житомирі цивільну справу №295/4716/21 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про стягнення заборгованості за договором позики та визнання договорів дарування недійсними та за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про визнання спадкових договорів недійсними, за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 - ОСОБА_5 на рішення Богунського районного суду м. Житомира від 27 жовтня 2022 року
Керуючись ст. ст. 252, 259, 260, 268, 365, 496, 498 ЦПК України, суд
у х в а л и в :
Звернутися із судовим дорученням до компетентного органу Держави Ізраїль щодо вручення ОСОБА_4 копії позовних заяв, оскаржуваного рішення, апеляційної скарги, ухвали апеляційного суду від 14.11.2022, повідомлення про час і місце проведення судового засідання.
Доручити компетентному органу Держави Ізраїль вручити відповідачу ОСОБА_4 ( АДРЕСА_1 ) копії позовних заяв, оскаржуваного рішення, апеляційної скарги, ухвали апеляційного суду від 14.11.2022 в даній справі, повідомити про наступне судове засідання у справі та запропонувати подати докази про визнання або заперечення позову і доводів апеляційної скарги.
Повідомити відповідача, що наступне судове засідання у справі призначено на 25 липня 2023 року о 10 год. 00 хв. У випадку неможливості виконання доручення до вказаної дати,- визначається наступна (резервна) дата судового засідання - 22 серпня 2023 року о 10 год. 00 хв.
На час виконання судового доручення провадження у справі зупинити.
Ухвала в частині зупинення провадження може бути оскаржена в касаційному порядку протягом тридцяти днів до Верховного Суду.
Головуючий
Судді
Суд | Житомирський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 20.12.2022 |
Оприлюднено | 22.12.2022 |
Номер документу | 107958735 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них |
Цивільне
Житомирський апеляційний суд
Павицька Т. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні