Ухвала
від 18.01.2023 по справі 420/23769/21
П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

П`ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

18 січня 2023 р.м. ОдесаСправа № 420/23769/21

П`ятий апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

судді-доповідача Скрипченка В.О.,

судді Косцової І.П. та Осіпова Ю.В.,

розглянувши клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції Міністерства охорони здоров`я України за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 04 жовтня 2022 року по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Міністерства охорони здоров`я України про визнання протиправним рішення, зобов`язання вчинити дії, -

В С Т А Н О В И В:

В провадженні П`ятого апеляційного адміністративного суду перебуває справа за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 04 жовтня 2022 рокупо справі №420/23769/21.

06 січня 2023 року представник Міністерства охорони здоров`я України подав клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції. Проведення відеоконференції представник Міністерства охорони здоров`я України просить доручити Вищому антикорупційному суду (пров. Хрещатик, 42-а, м. Київ, 01601).

Розглянувши вказане вище клопотання, колегія суддів приходить до висновку, що воно підлягає задоволенню, з наступних підстав.

Відповідно до ч. 1 ст. 195 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

За правилами ч. 2 ст. 195 КАС України, учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання.

Згідно ч. ч. 7, 8 ст. 195 КАС України у клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання.

Копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов`язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

За таких обставин, враховуючи, що клопотання представника Міністерства охорони здоров`я України про участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції надіслано до суду у визначений процесуальним законодавством термін, колегія суддів вважає, що зазначене клопотання підлягає задоволенню.

Керуючись ст. 195, 321, 325, 328 КАС України, апеляційний суд,-

У Х В А Л И В:

Клопотання представника Міністерства охорони здоров`я України про проведення судового засідання в режимі відеоконференції за апеляційною скаргою - задовольнити.

Доручити Вищому антикорупційному суду (пров. Хрещатик, 42-а, м. Київ, 01601) забезпечити проведення відеоконференції судового засідання по справі №420/23769/21, призначеного на 28 січня 2023 року о 10 год. 00 хв.

Представнику Міністерства охорони здоров`я України з`явитись 28 січня 2023 року о 10 год. 00 хв. до Вищого антикорупційного суду для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції по справі №420/23769/21.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідачВ.О. Скрипченко

СуддяІ.П. Косцова

СуддяЮ.В. Осіпов

СудП'ятий апеляційний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення18.01.2023
Оприлюднено23.01.2023
Номер документу108513251
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи щодо захисту політичних (крім виборчих) та громадянських прав, зокрема щодо забезпечення права особи на доступ до публічної інформації

Судовий реєстр по справі —420/23769/21

Ухвала від 10.03.2023

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Радишевська О.Р.

Ухвала від 20.02.2023

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Скрипченко В.О.

Постанова від 25.01.2023

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Скрипченко В.О.

Ухвала від 18.01.2023

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Скрипченко В.О.

Ухвала від 18.01.2023

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Скрипченко В.О.

Ухвала від 13.12.2022

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Скрипченко В.О.

Ухвала від 13.12.2022

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Скрипченко В.О.

Ухвала від 16.11.2022

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Скрипченко В.О.

Рішення від 10.10.2022

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Аракелян М.М.

Ухвала від 07.09.2022

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Аракелян М.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні