Справа № 638/570/23
Провадження № 1-кс/638/272/23
УХВАЛА
Іменем України
26 січня 2023 року м. Харків
Дзержинський районний суд м. Харкова в складі:
слідчого судді ОСОБА_1 ,
за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
розглянувши в судовому засіданні в залі суду в м. Харків клопотання прокурора Шевченківської окружної прокуратури міста Харкова ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань за № 42023222060000001 від 05 січня 2023 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України,
в с т а н о в и в:
25 січня 2023 року прокурор Шевченківської окружної прокуратури міста Харкова ОСОБА_3 звернулася до слідчого судді з клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань за № 42023222060000001 від 05 січня 2023 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України, в якому просить:
надати прокурорам Шевченківської окружної прокуратури міста Харкова: ОСОБА_4 , ОСОБА_3 , ОСОБА_5 , слідчим групи слідчих у кримінальному провадженні, а за дорученням слідчого чи прокурора в порядку ст. 36 КПК України оперативному підрозділу, тимчасовий доступ до оригіналів документів ІНФОРМАЦІЯ_1 (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), юридична адреса: АДРЕСА_1 , з можливістю їх вилучення, а саме:
- всі укладені ІНФОРМАЦІЯ_2 тристоронні договори з підприємствами-постачальниками на придбання продуктів харчування, платником в яких виступає АТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », додаткові угоди, додатки, специфікації до вказаних договорів;
- розпорядження ІНФОРМАЦІЯ_4 , затверджений обсяг фінансування та кошторисних призначень та інші накази/розпорядження/рішення про виділення коштів з бюджету, на підставі яких здійснювались розрахунки за договорами;
- розрахунки за вищезазначеними договорами, платіжні доручення, рахунки на оплату;
- акти прийому-передачі ІНФОРМАЦІЯ_5 за договорами;
- товарно-транспортні накладні, видаткові накладні, податкові накладні, прибуткові накладні, інші документи що підтверджують доставку ІНФОРМАЦІЯ_5 за договорами;
- сертифікати якості та/або відповідності, паспорти виробів, інструкції з експлуатації та гарантійні талони на ІНФОРМАЦІЯ_5 за договорами;
- акти вхідного контролю, акти на оприбуткування матеріалів/ТМЦ, рахунки фактури, прибуткові ордери, оборотно-сальдові відомості з придбання ТМЦ за договорами;
- регістри бухгалтерського обліку, картки по рахунках та/або меморіальні ордери, які підтверджують відображення (оприбуткування) в бухгалтерському обліку факт поставки ІНФОРМАЦІЯ_5 за договорами;
- документи з обґрунтування вартості придбаних матеріалів/ ІНФОРМАЦІЯ_5 за договорами;
- запити про надання цінових пропозицій, направлені до суб`єктів господарювання з метою вивчення ринку на продукти харчування з метою укладання вказаних договорів та пропозиції, надані на адресу ІНФОРМАЦІЯ_2 суб`єктами господарювання;
- протокольні рішення (протоколи) нарад, під час яких вирішувалось питання проведення закупівлі за цими договорами;
- обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, його технічних та якісних характеристик, інші документи, на підставі яких формувалась очікувана вартість закупівлі за цими договорами;
- письмові погодження закупівель з профільними Міністерствами, що ініціювались ІНФОРМАЦІЯ_2 в межах даних договорів;
- довіреності, видані головою ІНФОРМАЦІЯ_2 на адресу посадових осіб ІНФОРМАЦІЯ_2 з метою здійснення повноважень щодо закупівель за цими договорами;
- заявки ІНФОРМАЦІЯ_2 , подані на адресу АТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » на придбання продуктів харчування та інформацію про підтвердження таких заявок;
- заявки від об`єднаних територіальних громад щодо потреби в продуктів харчування;
- розпорядчий документ про покладення обов`язків, наказ про призначення на посаду, копію посадової інструкції та положення особи (осіб) відповідальної (-их) за закупівлю ІНФОРМАЦІЯ_5 .
Своє клопотання обґрунтовує тим, що постановою Кабінету Міністрів України №528 від 03.05.2022 (зі змінами) передбачено розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення нагальних потреб функціонування держави в умовах воєнного стану, згідно якого обласний бюджет Харківської області отримує 605348 903 грн., з яких: 416945358 грн - видатки на продовольчу продукцію і пакувальні товари для їх фасування (гуманітарна допомога), 12403545 грн. - лікарські засоби та медичні вироби, 176000000 грн. - будівельні матеріали для першочергових аварійно-ремонтних робіт на об`єктах, які пошкоджені внаслідок бойових дій.
Водночас, постановами Кабінету Міністрів України від 02.03.2022 №185 «Про деякі питання здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для задоволення нагальних потреб функціонування держави в умовах воєнного стану» (зі змінами) та від 20.03.2022 № 328 «Деякі питання забезпечення населення продовольчими товарами тривалого зберігання в умовах воєнного стану» (зі змінами) встановлено, що в умовах воєнного стану, АТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » уповноважується виступати платником за тристоронніми договорами, замовниками за якими є військові адміністрації, із здійснення закупівель за рахунок коштів державного бюджету для забезпечення нагальних потреб функціонування держави.
Безпосередньо порядок проведення закупівель товарів для забезпечення нагальних потреб функціонування держави в умовах воєнного стану визначається Постановою № 185.
Відповідно до Постанови №185 закупівлі товарів, робіт і послуг для задоволення нагальних потреб функціонування держави в умовах воєнного стану здійснюються за тристоронніми договорами, в яких АТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » є виключно платником, а замовниками закупівель (покупцями) виступають військові адміністрації та/або центральні органи виконавчої влади.
При цьому, підпунктом 3 пункту 1 Постанови №185 передбачено, що переліки продукції, постачальники, обсяги, ціни, розміри та строки попередньої оплати визначаються замовниками та погоджуються відповідними міністерствами.
АТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » здійснює оплати за заявками військових адміністрацій виключно після отримання відповідних погоджень.
Фінансування витрат по тристороннім договорах відбувається за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення нагальних потреб функціонування держави в умовах воєнного стану відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.05.2022 №528 «Деякі питання фінансування закупівлі товарів тривалого зберігання в умовах воєнного стану» (зі змінами).
Постановою №528 затверджено «Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення нагальних потреб функціонування держави в умовах воєнного стану». Відповідно пункту 2 якого передбачено, що головним розпорядником субвенції є ІНФОРМАЦІЯ_6 . Розпорядники субвенції за місцевими бюджетами визначаються рішеннями про такі бюджети відповідно до законодавства. Окрім цього, відповідно до пункту 5 зазначеного Порядку - кошти, використані Укрзалізницею для здійснення оплати за договорами, є субвенцією, що передана з державного бюджету до місцевих бюджетів, та коштами місцевих бюджетів, що передані розпорядникам субвенції, від розпорядників субвенції постачальникам товарів (виконавцям робіт або надавачам послуг), у сумі такого платежу.
Так, досудовим розслідуванням встановлено, що АТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » в межах виділених коштів з державного бюджету було укладено з ІНФОРМАЦІЯ_7 рамкові угоди на постачання продуктів харчування, ліків та будівельних матеріалів.
Згідно відповіді на доручення заступника начальника УСБУ в Харківській області, ІНФОРМАЦІЯ_7 в межах виділених коштів з державного бюджету було укладено з АТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » рамкові угоди на постачання продуктів харчування з 27 підприємствами на загальну суму 360788958 грн та будівельних матеріалів з 5 підприємствами на загальну суму 172864727 грн.
Згідно наявної інформації, отриманої в ході виконання доручення ІНФОРМАЦІЯ_8 , ІНФОРМАЦІЯ_2 відповідає за придбання продуктів харчування, ІНФОРМАЦІЯ_9 за ліки, ІНФОРМАЦІЯ_10 та ІНФОРМАЦІЯ_11 за будівельні матеріали. За логістику гуманітарної допомоги відповідає ІНФОРМАЦІЯ_12 , за транспортні послуги Управління транспорту ХОВА та волонтери.
Зазначені департаменти домовляються із суб`єктами господарювання за постачання ТМЦ та виписують встановленого зразку рахунки. Вказані рахунки направляються до АТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » для проведення оплати.
Так, за кошти АТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ІНФОРМАЦІЯ_1 було придбано продуктів харчування на загальну суму 360 788 958 грн. у наступних підприємств-постачальників:
1. ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_13 »: продукт згущений з молоком Ічня ПЕТ 0,900 кг, продукт згущений з молоком Ічня ж/б 0,370 кг 6 634 080 грн.
2. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_14 »: чверть задня куриця-бройлер дорожена (нефасований блок 15 кг, TM Qualiko, СНД), четверть задня рния бройлер заморожена сефасований блок 15 кг. IM Онако, СНТ; чверть задня куриця-бройлер заморожена (нефасований блок 15 кг, ТМ Qualiko, СД) - 89 953 920 грн.
3. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_15 »: борошно І гатунок - 11 008 161 грн.
4. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_16 »: цукор білий кристалічний (Фас. 50кг), яйце І категорії біле, борошно 2/г 45, масло с/в «Селянське» 72,5%, 350гр, консерви м?ясні ДСТУ 4450:2005 525грн, молоко сухе Ladate (Польа) 500гр - 19 739 417,9 грн.
5. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_17 »: тушка курчати бройлера патрана заморожена, четвертина тушки задня курчати бройлера заморожена (н/ф кулінарний і (с/з)) - 24 503 056,8 грн.
6. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_18 »: горох колотий шліфований «Терра» першого гатунку, крупа ячмінна перлова «Терра» No 1, крупа пшенична озима «Терра» No 2, крупа ячмінна ячна «Герра» N° 2 - 1 281 600 грн.
7. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_19 »: свинина у півтушах охолоджена 2 кат, корейка з мяса свиней (без кістки, без сала), окіст з мяса свиней, лопатка з м?яса свиней, ошийок з м?яса, свинина знежилована напівжирна (80/20) свиней, грудинка (бекон) з м?яса свиней (без кістки з витягнутими ребрами) - 7 426 259,82 грн.
8. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_20 »: Крупа ячна, крупа пшенична з м?яких сортів пшениці (озима) - 391 800 грн.
9. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_21 »: горох жовтий колотий, крупа пшенична озима No 2, Крупа ячмінна ячна Nol - 1 016 400 грн.
10. ТО «АФ « ІНФОРМАЦІЯ_22 »: м?ясо яловичини першого гатунку у вигляді півтуш - 418 614 грн.
11. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_23 »: крупа пшоно (фасоване в мішки 25 кг) - 2 124 000 грн.
12. ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_24 »: молоко незбиране згущене з цукром «Преміум» 8,5% Ж/б 370 г, масло столове Селянське 73,0%, К/ф 200 г, масло столове Екстра 82,5%, К/ф 200 г - 15 692 760 грн.
13. ТВ « ІНФОРМАЦІЯ_18 »: масло столове Селянське 73% Ферма (Т) брикет 180г, молоко ультра пастеризоване кошерне 25% Ферма ТР980г - 3 180 911,62 грн.
14. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_25 »: сир твердий - 18 750 000 грн.
15. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_26 »: напівтуша 1 кат. (беконка) (в шкурі), яловичина 1 кат. (у напівтушах або четвертинах), м?ясо котлетне, м?ясо крупнокускове, м?ясо блочне Ій сорт - 7 714 680 грн.
16. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_27 »: цукор - 15 154 726,4 грн.
17. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_28 »: крупи - 3 996 000 грн.
18. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_29 »: тунець натуральний Ключ 230г, паштет «Прикарпатський» 240гр, паштет «Галицький» 240гр, сардини натуральні з д/о 240г, сардина атлантична в олії 240г - 3 702 798,72 грн.
19. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_30 »: борошно пшеничне вищого гатунку фасоване (2кг) - 7 000 000 грн.
20. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_31 »: яловичина знежилована односортна вакуумне пакування 3,2 кг, - 24 024 000 грн.
21. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_32 »: цукор білий кристалічний - 12 809 017.7 грн. (20кг) - 3 687 600 грн.
22. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_33 »: масло солодковершкове селянське 73% вагове гр. - 6 693 840 грн.
23. ТОВ ТД « ІНФОРМАЦІЯ_34 »: консерви м?ясні Свинина тушкована Ж/Б 525
24. ТДВ « ІНФОРМАЦІЯ_35 »: батон « ІНФОРМАЦІЯ_36 » 0,45 кг, хліб «Орільський» 0,55 кг - 16 549 074,4 грн.
25. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_37 »: тушка курчати бройлера заморожена - 49 480 200 грн.
26. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_38 »: консерви м?ясні Свинина тушкована ж/б 525г - 7 299 936 грн.
27. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_39 »: стрічка липка - 597 109,6 грн.
Згідно наявних даних, під час освоєння зазначених державних коштів за рахунок завищення вартості будівельних матеріалів, продуктів харчування заволодіння державними коштами може сягати від 15 до 40% від загальної суми укладених договорів..
Таким чином, дії посадових осіб вказаних підприємств - постачальників підпадають під кримінальне правопорушення, передбачене ч.4 ст. 191 КК України, а саме: привласнення коштів державного бюджету, які були ввірені за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану.
Процесуальним керівником у кримінальному провадженні з метою повного та всебічного проведення досудового розслідування було направлено запит до АТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » з проханням надати відомості щодо оплачених заявок на постачання продуктів харчування, ліків та будівельних матеріалів за договорами ІНФОРМАЦІЯ_4 .
У відповіді зазначено, що АТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » виступає виключно платником за тристоронніми договорами та було надано наявну зведену інформацію щодо здійснення оплат відповідно до отриманих заявок від ІНФОРМАЦІЯ_4 , які попередньо були належним чином погоджені відповідно до підпункту 3 пункту 1 Постанови 185.
Стосовно надання завірених належним чином копій інших документів зазначених у запиті, АТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » пропонує звернутись до ІНФОРМАЦІЯ_4 як замовника закупівель.
Таким чином, у органу досудового розслідування виникла необхідність в отриманні документів, що перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_40 , які стосуються виконання умов за тристоронніми договорами за участю АТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ІНФОРМАЦІЯ_2 , укладених на постачання будівельних матеріалів.
У зв`язку із зазначеним вище, з метою призначення та проведення ряду судових експертиз, зокрема товарознавчих з метою визначення ринкової вартості поставлених за рахунок державних коштів товарів, почеркознавчих експертиз, судово-економічної експертизи та з метою повного та всебічного проведення досудового розслідування виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до оригіналів документів з можливістю їх вилучення, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), юридична адреса: АДРЕСА_1 .
Під час проведення досудового розслідування в рамках вказаного кримінального провадження планується проведення перевірки усіх вимог законодавства щодо повноти, об`єму та якості придбаних товарів, у тому числі шляхом витребування відомостей з державних установ, організацій, відомостей щодо дозвільних документів (ліцензій) виданих суб`єктам підприємницької діяльності, що здійснює діяльність, призначення ряду судових експертиз, щодо додержання законодавства у сфері публічних закупівель, для чого необхідно отримати первісні документи щодо закупівлі та в подальшому призначити судову товарознавчу експертизу по матеріалам, які придбанні за результатами проведення процедур закупівлі.
У зв`язку з викладеним, а також тим, що документи щодо вище перелічених взаємовідносин містять у собі, у тому числі, і комерційну таємницю та доступ до таких документів в силу ст. 155 Господарського кодексу України та ст. 862 Цивільного кодексу України є обмежений, прокурор просила клопотання задовольнити та надати тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Прокурор в судове засідання не з`явилася, надала суду заяву про розгляд клопотання за її відсутністю, клопотання підтримала та просила задовольнити.
Представник ІНФОРМАЦІЯ_1 в судове засідання не викликався, оскільки прокурором у клопотанні доведено наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення запитуваної інформації, тому розгляд клопотання з урахуванням положень ч. 2 ст. 163 КПК України проводиться слідчим суддею без виклику особи, у володінні якої вони знаходяться.
Дослідивши клопотання та додані до нього документи, якими прокурор обґрунтовує доводи клопотання, суд дійшов висновку про задоволення клопотання з наступних підстав.
У провадженні СВ Харківського районного управління поліції №3 ГУ НП в Харківській області перебувають матеріали досудового розслідування, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42023222060000001 від 05.01.2023 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України.
З матеріалів кримінального провадження вбачається, що постановою Кабінету Міністрів України №528 від 03.05.2022 (зі змінами) передбачено розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення нагальних потреб функціонування держави в умовах воєнного стану, згідно якого обласний бюджет Харківської області отримує 605348903 грн, з яких: 416945358 грн - видатки на продовольчу продукцію і пакувальні товари для їх фасування (гуманітарна допомога), 12403545 грн - лікарські засоби та медичні вироби, 176000000 грн - будівельні матеріали для першочергових аварійно-ремонтних робіт на об`єктах, які пошкоджені внаслідок бойових дій.
За повідомленням заступника начальника Управління СБ України в Харківській області Вячеслава Гордієнка №70/5/1-23 від 04 січня 2023 року під час проведення пошукових заходів встановлено факт протиправно діяльності з боку посадових осіб ІНФОРМАЦІЯ_4 та суб`єктів господарської діяльності контрагентів ХОВА, 27 з яких постачали продукти харчування та 5 будівельні матеріали за кошти АТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » із завищенням вартості в сумі на 15-40%, що завдало збитків державному підприємству в особливо великих розмірах.
Згідно з відповіддю ІНФОРМАЦІЯ_41 №7015/1-120 від 13 січня 2023 року щодо виконання доручення прокурора ІНФОРМАЦІЯ_42 в межах виділених коштів з державного бюджету було укладено з АТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » рамкові угоди на постачання продуктів харчування з 27 підприємствами на загальну суму 360788958 грн та будівельних матеріалів з 5 підприємствами на загальну суму 172864727 грн.
Згідно попередніх даних завищення вартості продуктів харчування становить 15-40%.
Як зазначено у ч. 1 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходиться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії, та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Відповідно до ч. 1 ст. 160 КПК України сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 162 КПК України до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належить конфіденційна інформація, в тому числі така, що містить комерційну таємницю.
Згідно ч. 5, 6 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: 1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; 3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю. Слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п`ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Подане прокурором клопотання відповідає вимогам ст. 160 КПК України, матеріали клопотання містять достатні дані про те, що інформація, яка знаходиться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, про тимчасовий доступ, до якої просить надати дозвіл прокурор, має суттєве значення для встановлення важливих обставин, що підлягають доказуванню у кримінальному провадженні.
З урахуванням викладеного, суд дійшов висновку про задоволення клопотання прокурора про надання тимчасового доступу до речей та документів, оскільки зазначені відомості можуть бути використані як докази у кримінальному провадженні, та іншим способом неможливо довести вказані обставини.
Керуючись ст. 107, 159, 163, 164, 165, 309, 372 КПК України,
п о с т а н о в и в:
Клопотання прокурора Шевченківської окружної прокуратури міста Харкова ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань за № 42023222060000001 від 05 січня 2023 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України, задовольнити.
Надати прокурорам Шевченківської окружної прокуратури міста Харкова: ОСОБА_4 , ОСОБА_3 , ОСОБА_5 , слідчим групи слідчих у кримінальному провадженні, а за дорученням прокурора в порядку ст. 36 КПК України оперативному підрозділу, тимчасовий доступ до оригіналів документів ІНФОРМАЦІЯ_1 (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), юридична адреса: АДРЕСА_1 , з можливістю їх вилучення, а саме:
- всі укладені ІНФОРМАЦІЯ_1 тристоронні договори з підприємствами-постачальниками на придбання продуктів харчування, платником в яких виступає АТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », додаткові угоди, додатки, специфікації до вказаних договорів;
- розпорядження ІНФОРМАЦІЯ_4 , затверджений обсяг фінансування та кошторисних призначень та інші накази/розпорядження/рішення про виділення коштів з бюджету, на підставі яких здійснювались розрахунки за договорами;
- розрахунки за вищезазначеними договорами, платіжні доручення, рахунки на оплату;
- акти прийому-передачі торгово-матеріальних цінностей за договорами;
- товарно-транспортні накладні, видаткові накладні, податкові накладні, прибуткові накладні, інші документи що підтверджують доставку торгово-матеріальних цінностей за договорами;
- сертифікати якості та/або відповідності, паспорти виробів, інструкції з експлуатації та гарантійні талони на торгово-матеріальні цінності за договорами;
- акти вхідногоконтролю,акти наоприбуткування матеріалів/ торгово-матеріальних цінностей, рахунки фактури, прибуткові ордери, оборотно-сальдові відомості з придбання торгово-матеріальних цінностей за договорами;
- регістри бухгалтерського обліку, картки по рахунках та/або меморіальні ордери, які підтверджують відображення (оприбуткування) в бухгалтерському обліку факт поставки торгово-матеріальних цінностей за договорами;
- документиз обґрунтуваннявартості придбанихматеріалів/ торгово-матеріальних цінностей за договорами;
- запити про надання цінових пропозицій, направлені до суб`єктів господарювання з метою вивчення ринку на продукти харчування з метою укладання вказаних договорів та пропозиції, надані на адресу ІНФОРМАЦІЯ_4 суб`єктами господарювання;
- протокольні рішення (протоколи) нарад, під час яких вирішувалось питання проведення закупівлі за цими договорами;
- обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, його технічних та якісних характеристик, інші документи, на підставі яких формувалась очікувана вартість закупівлі за цими договорами;
- письмові погодження закупівель з профільними Міністерствами, що ініціювались ІНФОРМАЦІЯ_4 в межах даних договорів;
- довіреності, видані головою ІНФОРМАЦІЯ_4 на адресу посадових осіб ІНФОРМАЦІЯ_2 з метою здійснення повноважень щодо закупівель за цими договорами;
- заявки ІНФОРМАЦІЯ_4 , подані на адресу АТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » на придбання продуктів харчування та інформацію про підтвердження таких заявок;
- заявки від об`єднаних територіальних громад щодо потреби в продуктів харчування;
- розпорядчий документ про покладення обов`язків, наказ про призначення на посаду, копію посадової інструкції та положення особи (осіб) відповідальної (-их) за закупівлю торгово-матеріальних цінностей.
Встановити строк дії ухвали до 06 лютого 2023 року.
Роз`яснити посадовим особам ІНФОРМАЦІЯ_1 , що у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя за клопотанням сторін кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала слідчого судді оскарженню в апеляційному порядку не підлягає. Заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Дзержинський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 26.01.2023 |
Оприлюднено | 10.05.2024 |
Номер документу | 108604660 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів |
Кримінальне
Дзержинський районний суд м.Харкова
Латка І. П.