Справа № 2-869/2010
Провадження № 6/243/1/2023
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна та резолютивна частини)
27 лютого 2023 року Слов`янський міськрайонний суд Донецької області у складі:
головуючого судді Фаліна І.Ю.
за участю:
секретаря судового засідання Мірошниченко В.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні, яке у зв`язку з триваючою широкомасштабною збройною агресією російської федерації проти України, продовженням строку дії воєнного стану в Україні, відповідно до рішення зборів суддів Слов`янського міськрайонного суду Донецької області від 05 травня 2022 року № 6 та наказу Слов`янського міськрайонного суду Донецької області «Про впровадження дистанційної роботи на період воєнного стану» № 29-к від 10 травня 2022 року, проводилось врежимі відеоконференції, цивільну справу за заявою Акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк», заінтересовані особи ОСОБА_1 , ОСОБА_2 ,Слов`янський відділ державної виконавчої служби у Краматорському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Харків) провидачу дубліката виконавчого документа, та поновлення пропущеного строку для пред`явлення виконавчого документа до виконання,
УХВАЛИВ:
Заяву Акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк», заінтересовані особи ОСОБА_1 , ОСОБА_2 ,Слов`янський відділ державної виконавчої служби у Краматорському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Харків) провидачу дубліката виконавчого документа, та поновлення пропущеного строку для пред`явлення виконавчого документа до виконання задовольнити.
Видати Акціонерному товариствукомерційний банк«Приватбанк», код ЄДРПОУ 14360570 дублікати виконавчих листів, виданих на підставі заочного рішення Слов`янського міськрайонногосуду Донецькоїобласті від02.04.2010по цивільнійсправі №2-869-2010 за позовною заявою Публічногоакціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк» м. Дніпропетровськ до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованостіза кредитним договором.
Поновити Акціонерному товариствукомерційний банк«Приватбанк», код ЄДРПОУ14360570 пропущений строк дляпред`явлення виконавчих документів до виконання,виданих на підставі заочного рішення Слов`янського міськрайонногосуду Донецькоїобласті від02.04.2010по цивільнійсправі №2-869-2010 за позовною заявою Публічногоакціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк» м. Дніпропетровськ до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованостіза кредитним договором.
Ухвала суду набирає законної з моменту її підписання та може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпровського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Повний текст ухвали буде виготовлений протягом п`яти днів.
Суддя
Слов`янського міськрайонного суду
Донецької області І.Ю. Фалін
Суд | Слов'янський міськрайонний суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 27.02.2023 |
Оприлюднено | 17.03.2023 |
Номер документу | 109581944 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Слов'янський міськрайонний суд Донецької області
Фалін І. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні