Ухвала
від 15.03.2023 по справі 752/17893/19
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 752/17893/19

№ апеляційного провадження: 22-ц/824/4717/2023

У Х В А Л А

15 березня 2023 року Київський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

судді-доповідача: Слюсар Т.А.,

суддів: Коцюрби О.П., Білич І.М.

вирішуючи питання про прийняття до свого провадження апеляційної скарги адвоката Олексієнко Тетяни Володимирівни в інтересах ОСОБА_1 на рішення Голосіївського районного суду м. Києва від 01 листопада 2021 року у складі судді Хоменко В.С.,

у справі за позовом ОСОБА_2 до приватного підприємства «Стітекс», ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором відступлення прав вимоги,-

В С Т А Н О В И В :

Рішенням Голосіївського районного суду м. Києва від 01 листопада 2021 року позов задоволено.Вирішено питання судових витрат.

Не погоджуючись із вказаним судовим рішенням 07 жовтня 2022 року представник ОСОБА_1 адвокат Олексієнко Т.В. подала апеляційну скаргу.

Для розгляду вказаної цивільної справи, автоматизованою системою документообігу суду визначено колегію суддів у складі головуючого судді Сліпченка О.І., Сушко Л.П., та Гаращенка Д.Р. з подальшою його заміною на ОСОБА_3 .

Рішенням Вищої Ради Правосуддя від 02 березня 2023 року суддю ОСОБА_4 звільнено з посади судді Київського апеляційного суду, у зв`язку з поданням заяви про відставку.

Враховуючи зазначене, протоколом повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями Київського апеляційного суду від 14 березня 2023 року визначено новий склад колегії суддів: головуючий суддя Слюсар Т.А., судді: Коцюрби О.П., Білич І.М.

Справу передано судді 15.03.2023.

Питання про відкриття провадження за апеляційними скаргами у справі було вирішено в порядку передбаченому ЦПК України, ухвалою Київського апеляційного суду від 18 листопада 2022 року, а отже повторному вирішенню вказане питання не підлягає.

Передбачені ст. 365 ЦПК України підготовчі дії суддею - доповідачем проведені, апеляційний розгляд справи забезпечено. Визначено склад учасників судового процесу, з`ясовано характер спірних правовідносин та матеріальний закон, який їх регулює, обставини справи та обґрунтування апеляційної скарги.

Підстави проводити додаткові підготовчі дії відсутні.

Керуючись ст. 365, 366 ЦПК України, суд, -

У Х В А Л И В :

Прийняти справу за апеляційною скаргою адвоката Олексієнко Тетяни Володимирівни в інтересах ОСОБА_1 на рішення Голосіївського районного суду м. Києва від 01 листопада 2021 року до свого провадження.

Призначити справу до розгляду у відкритому судовому засіданні в приміщенні Київського апеляційного суду (вул. Солом`янська, 2-А)

на 10 год. 10 хв. 27 квітня 2023 року

Про дату, час та місце розгляду справи повідомити учасників справи.

Суддя-доповідач:

Судді:

СудКиївський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення15.03.2023
Оприлюднено20.03.2023
Номер документу109605405
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них позики, кредиту, банківського вкладу, з них

Судовий реєстр по справі —752/17893/19

Ухвала від 11.10.2023

Цивільне

Голосіївський районний суд міста Києва

Хоменко В. С.

Постанова від 04.07.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Слюсар Тетяна Андріївна

Ухвала від 15.03.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Слюсар Тетяна Андріївна

Ухвала від 18.11.2022

Цивільне

Київський апеляційний суд

Сліпченко Олександр Іванович

Рішення від 01.11.2021

Цивільне

Голосіївський районний суд міста Києва

Хоменко В. С.

Ухвала від 27.01.2021

Цивільне

Київський апеляційний суд

Суханова Єлизавета Миколаївна

Ухвала від 03.11.2020

Цивільне

Київський апеляційний суд

Суханова Єлизавета Миколаївна

Ухвала від 09.10.2020

Цивільне

Київський апеляційний суд

Суханова Єлизавета Миколаївна

Ухвала від 26.08.2020

Цивільне

Голосіївський районний суд міста Києва

Хоменко В. С.

Ухвала від 26.03.2020

Цивільне

Голосіївський районний суд міста Києва

Хоменко В. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні