Ухвала
від 23.03.2023 по справі 927/40/22
ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua

УХВАЛА

"24" березня 2023 р. Справа№ 927/40/22

Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Ходаківської І.П.

суддів: Демидової А.М.

Владимиренко С.В.

розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю "Черешеньки"

про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду

за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Черешеньки"

на рішення господарського суду Чернігівської області від 04.07.2022

у справі № 927/40/22 (суддя Ю.В. Федоренко)

за позовом фізичної особи- підприємця Кужель Андрія Сергійовича

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Черешеньки"

про стягнення 72 500,00грн

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Північного апеляційного господарського суду у складі колегії суддів: головуючий суддя - Ходаківська І.П., судді: Демидова А.М., Владимиренко С.В. перебуває апеляційна скарга Товариства з обмеженою відповідальністю "Черешеньки" на рішення господарського суду Чернігівської області від 04.07.2022 у справі № 927/40/22, в розгляді оголошено перерву на 29.03.2023 на 10:20.

23.03.2023 на електронну адресу суду від Товариства з обмеженою відповідальністю "Черешеньки" надійшла заява про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції за допомогою Easy Con поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів його представника: адвоката Гордієнко Любові Володимирівни, зареєстрованої у системі "EasyCon" із застосуванням КЕП, електронна адреса: ІНФОРМАЦІЯ_1 066 255 05 77.

Відповідно до положень ст. 197 ГПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання.

Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.

Відповідно до Порядку, зазначеного вище, для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник справи повинен попередньо зареєструватись з використанням власного електронного підпису в Системі та перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, визначеним для роботи з обраною для проведення відеоконференції Системою.

Крім того, відповідно до ч.5 ст. 197 Господарського процесуального кодексу України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Заперечень інших учасників справи щодо заявленого клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції до суду не надходило.

Враховуючи викладене, з урахуванням запроваджених в країні обмежень та з метою збереження безпечних умов для учасників справи, колегія суддів дійшла висновку про задоволення клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів представнику представнику Товариства з обмеженою відповідальністю "Черешеньки": адвокату адвокату Гордієнко Любові Володимирівни, зареєстрованій у системі "EasyCon" із застосуванням КЕП, електронна адреса: ІНФОРМАЦІЯ_1 066 255 05 77.

Керуючись ст. ст. 197, 234 Господарського процесуального кодексу України, апеляційний господарський суд

У Х В А Л И В :

1. Задовольнити клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю "Черешеньки" про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду. Розгляд справи № 927/40/22 призначений на 29.03.2023 року на 10 год. 20 хв. здійснювати в режимі відеоконференції у системі EasyCon. Засідання відбудеться в приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: 04116, Київ, вул. Шолуденка, 1А (зал № 6).

2. Попередити сторони, що відповідно до ч. 5 ст. 197 ГПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

3. Відеоконференція буде проведена за допомогою системи "EasyCon" за веб-посиланням https://vkz.court.gov.ua/.

4. Попередити представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Черешеньки", що відповідно до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання за участі сторін поза межами приміщення суду, вони зобов`язані зайти та авторизуватися в Системі "EasyCon" за 10 хвилин до початку судового засідання.

5. Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції сторонам необхідно використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.

6. Попередити сторони про необхідність забезпечення участі у конференції з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму) та в охайному вигляді.

7. Роз`яснити особі, яка подала клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, що у разі її явки в призначений час безпосередньо до зали судового засідання у приміщенні Північного апеляційного господарського суду, така особа бере участь у судовому засіданні в загальному порядку.

8. Копію ухвали надіслати учасникам апеляційного провадження по справі до відома.

Головуючий суддя І.П. Ходаківська

Судді А.М. Демидова

С.В. Владимиренко

Дата ухвалення рішення23.03.2023
Оприлюднено28.03.2023

Судовий реєстр по справі —927/40/22

Постанова від 28.03.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Ходаківська І.П.

Ухвала від 23.03.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Ходаківська І.П.

Ухвала від 15.03.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Ходаківська І.П.

Ухвала від 15.02.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Ходаківська І.П.

Ухвала від 22.12.2022

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Ходаківська І.П.

Рішення від 10.01.2022

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Федоренко Ю.В.

Ухвала від 10.01.2022

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Федоренко Ю.В.

Ухвала від 10.01.2022

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Федоренко Ю.В.

Ухвала від 24.01.2022

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Романенко А.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні