СХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
УХВАЛА
про виправлення описок або технічних помилок
28 квітня 2023 року м. Харків Справа № 922/1539/22
Східний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів: головуючий суддя Гребенюк Н.В., суддя Слободін М.М., суддя Шутенко І.А.,
розглянувши апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю СП Спеціаліст (вх. №313 Х/1)
на рішення господарського суду Харківської області від 16.01.2023 (суддя Калініченко Н.В., повний текст рішення підписаний 16.01.2023),
у справі №922/1539/22
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю ТД Полімерпласт, місто Дніпро,
до Товариства з обмеженою відповідальністю СП Спеціаліст, місто Харків,
про стягнення коштів,
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Східного апеляційного господарського суду перебуває справа №922/1539/22, розгляд якої призначений на 11.05.2023 о 12год 00хв.
27.04.2023 до Східного апеляційного господарського суду від позивача дійшло клопотання про участь його представника, адвоката Прокопенка Петра Петровича, в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою програмного забезпечення «EasyCon».
Ухвалою Східного апеляційного господарського суду від 27.04.2023 у справі №922/1539/22 заяву Товариства з обмеженою відповідальністю СП Спеціаліст про участь його представника, адвоката Ліпінського Єгора Вікторовича, про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів задоволено. Проведення судового засідання, призначеного на 11.05.2023 о 12год 00 хв, в режимі відеоконференції встановлено здійснити за участю адвоката Ліпінського Єгора Вікторовича відповідно до Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи та здійснити проведення судового засідання в режимі відеоконференції за допомогою системи відеоконференцзв`язку (https://vkz.court.gov.ua).
Відповідно до ст.243 ГПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Судом апеляційної інстанції встановлено, що при виготовленні ухвали Східного апеляційного господарського суду від 27.04.2023 у справі №922/1539/22 виникли описки, які призвели до неправильного зазначення найменування особи, яка звернулася із заявою про проведення відеоконференції поза межами приміщення суду, зв`язку з чим, враховуючи, що вказане не зачіпає суті судового рішення, пункти 1, 2 резолютивної частини ухвали слід виправити, зазначивши правильне найменування заявника і його представника та читати наведені пункти у наступній редакції: «Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «ТД «Полімерпласт» про участь його представника, адвоката Прокопенка Петра Петровича, в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів задовольнити. Проведення судового засідання, призначеного на 11.05.2023 о 12год 00 хв, в режимі відеоконференції здійснити за участю адвоката Прокопенка Петра Петровича відповідно до Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи та здійснити проведення судового засідання в режимі відеоконференції за допомогою системи відеоконференцзв`язку (https://vkz.court.gov.ua).».
Керуючись ст.ст. 234, 243 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
УХВАЛИВ:
Виправити описки, допущені в пунктах 1, 2 резолютивної частини ухвали Східного апеляційного господарського суду від 27.04.2023 у справі №922/1539/22, виклавши їх у наступній редакції « 1. Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «ТД «Полімерпласт» про участь його представника, адвоката Прокопенка Петра Петровича, в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів - задовольнити. 2. Проведення судового засідання, призначеного на 11.05.2023 о 12год 00 хв, в режимі відеоконференції здійснити за участю адвоката Прокопенка Петра Петровича відповідно до Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи та здійснити проведення судового засідання в режимі відеоконференції за допомогою системи відеоконференцзв`язку (https://vkz.court.gov.ua).»
Ухвала набирає законної сили з дня її прийняття, порядок і строки оскарження встановлені статтями 286-289 ГПК України.
Головуючий суддя Н.В. Гребенюк
Суддя М.М. Слободін
Суддя І.А. Шутенко
Суд | Східний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 28.04.2023 |
Оприлюднено | 01.05.2023 |
Номер документу | 110513716 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг |
Господарське
Східний апеляційний господарський суд
Гребенюк Наталія Володимирівна
Господарське
Східний апеляційний господарський суд
Гребенюк Наталія Володимирівна
Господарське
Східний апеляційний господарський суд
Гребенюк Наталія Володимирівна
Господарське
Східний апеляційний господарський суд
Гребенюк Наталія Володимирівна
Господарське
Східний апеляційний господарський суд
Гребенюк Наталія Володимирівна
Господарське
Східний апеляційний господарський суд
Гребенюк Наталія Володимирівна
Господарське
Східний апеляційний господарський суд
Гребенюк Наталія Володимирівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні