Справа № 953/3438/23
Провадження № 2/953/2814/23
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 травня 2023 року м. Харків
Суддя Київського районного суду міста Харкова Бобко Т.В., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Гловоапп Україна»</a>, третя особа Головне управління Держпраці в Харківській області про встановлення факту перебування у трудових відносинах,
В с т а н о в и в:
ОСОБА_1 , в інтересах якого діє адвокат Лебедєв Д.В., звернувся до суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Гловоапп Україна»</a>, третя особа Головне управління Держпраці в Харківській області про встановлення факту, в якому просив встановити факт наявності трудових відносин між ОСОБА_2 та Товариством з обмеженою відповідальністю «Гловоапп Україна» у період з 0 липня 2019 року по 30 липня 2019 року, а також судові витрати.
Зазначена позовна заява за формою та змістом не відповідає вимогам ст.177 ЦПК України з наступних підстав.
Відповідно до вимог ч.4 ст. 177ЦПК України до позовноїзаяви додаютьсядокументи,що підтверджуютьсплату судовогозбору увстановлених порядкуі розмірі,або документи,що підтверджуютьпідстави звільненнявід сплатисудового зборувідповідно дозакону. Частиною 3 ст.177 ЦПК України передбачено, що у разі необхідності до позовної заяви додаються клопотання та заяви позивача про звільнення (відстрочення, зменшення) від сплати судового збору, про призначення експертизи, витребування доказів тощо.
В порушення зазначених вище вимог, позивачем до позовної заяви не додано доказів на підтвердження сплати судового збору за подання вказаної позовної заяви, яка відповідно до вимог Закону України «Про судовий збір» складає 1073,60 гривень.
Позивач в своїй позовній заяві зазначив, що докази сплати судового збору додаються до позову, однак фактично такі докази серед матеріалів, доданих до позовної заяви, відсутні, не зазначено і відповідного документу про сплату судового збору в переліку документів, доданих до позовної заяви.
Відповідно до п. 1ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
При таких обставинах, відповідно до ст. 185 ЦПК України, заява підлягає залишенню без руху з зазначенням недоліків заяви та наданням строку для усунення недоліків.
Керуючись ст. 185 ЦПК України, суддя,-
П О С ТА НО В И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Гловоапп Україна»</a>, третя особа Головне управління Держпраці в Харківській області про встановлення факту перебування у трудових відносинах- залишити без руху.
Встановити строк для усунення зазначених в ухвалі недоліків - 10 днів з дня вручення копії ухвали.
Роз`яснити позивачу, що якщо вона відповідно до ухвали суду у встановлений строк не усуне зазначені недоліки заяви, вона вважається неподаною та повертається позивачу.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала в апеляційному порядку оскарженню не підлягає.
Суддя Т.В.Бобко
Суд | Київський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 10.05.2023 |
Оприлюднено | 12.05.2023 |
Номер документу | 110750644 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них |
Цивільне
Київський районний суд м.Харкова
Бобко Т. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні