Справа № 308/823/23
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
30 травня 2023 року м. Ужгород
Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області у складі:
головуючого судді Данко В.Й.,
за участю:
секретаря судового засідання Бокотей А.М.,
розглянувши у підготовчому засіданні клопотання позивача про залишення позову без розгляду у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача, служба у справах дітей Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області про розірвання шлюбу, визначення місця проживання дитини та порядку участі матері у вихованні дитини
в с т а н о в и в:
у провадженні Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області перебуває вищезгадана цивільна справа.
30.05.2023 до суду від представника позивача надійшла заява про залишення позову без розгляду.
У підготовче засідання позивач не з`явився, належним чином повідомлений про час, дату і місце його проведення, клопотання про відкладення не подав.
У підготовче засідання відповідач не з`явилася, належним чином повідомлена про час, дату і місце його проведення, подала заяву, зі змісту якої вбачається, що вона проти залишення позову без розгляду не заперечує.
У підготовче засідання третя особа явку уповноваженого представника не забезпечила, належним чином повідомлена про час, дату і місце його проведення.
Вирішуючи питання про залишення позовної заяви без розгляду, суд виходив із такого.
Залишення позову без розгляду є формою закінчення судового провадження, яке зумовлене недотриманням установлених законом умов щодо нормального розвитку судового процесу.
Пунктом 5 частини 1 статті 257 ЦПК України визначено, що суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
Згідно з частиною 3 статті 13 ЦПК України учасник справи розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що заяву позивача слід задовольнити повністю та залишити позову без розгляду, оскільки дане право позивача є диспозитивним, а його реалізація не суперечить закону та не порушує інтересів інших осіб.
Керуючись пунктом 5 ч.1 ст.257, ст.ст.258-260 ЦПК України, суд
у х в а л и в:
заяву позивача про залишення позову без розгляду задовольнити повністю.
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача, служба у справах дітей Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області про розірвання шлюбу, визначення місця проживання дитини та порядку участі матері у вихованні дитини залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до Закарпатського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Суддя В.Й. Данко
Суд | Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 30.05.2023 |
Оприлюднено | 01.06.2023 |
Номер документу | 111207420 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них |
Цивільне
Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Данко В. Й.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні