Ухвала
07 липня 2023 року
місто Київ
справа № 2-96/11
провадження № 61-9982ск23
Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду Яремка В. В. розглянув касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Буринського районного суду Сумської області від 31 жовтня 2011 року та ухвалу Апеляційного суду Сумської області від 27 грудня 2011 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Дочірнього підприємства Сумської обласної асоціації підприємств сільського комунального господарства «Сумиоблсількомунгосп» «Буринський комунальник» про стягнення заборгованості з виплат належних сум при звільненні та середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні,
ВСТАНОВИВ:
У 2011 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом, в якому просив стягнути з Дочірнього підприємства Сумської обласної асоціації підприємств сільського комунального господарства «Сумиоблсількомунгосп» «Буринський комунальник» заборгованість із заробітної плати у розмірі 16 444,79 грн та середній заробіток за час затримки розрахунку при звільнені - 24 852,00 грн.
Рішенням Буринського районного суду Сумської області від 31 жовтня 2011 року, залишеним без змін ухвалою Апеляційного суду Сумської області від 27 грудня 2011 року, у позові відмовлено, здійснено розподіл судових витрат.
У липні 2023 року ОСОБА_1 подав касаційну скаргу до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.
Подана касаційна скарга ОСОБА_1 не може бути прийнята Верховним Судом до розгляду та підлягає поверненню з огляду на таке.
Відповідно до частини третьої статті 3 ЦПК України провадження в цивільних справах здійснюється відповідно до законів, чинних на час вчинення окремих процесуальних дій, розгляду і вирішення справи.
Статтею 388 ЦПК України визначено, що судом касаційної інстанції у цивільних справах є Верховний Суд.
Касаційна скарга подається безпосередньо до суду касаційної інстанції (стаття 391 ЦПК України).
Відповідно до пункту 2 частини четвертої статті 393 ЦПК України касаційна скарга не приймається до розгляду і повертається судом також, якщо скаргу подано у інший спосіб, ніж до суду касаційної інстанції.
Касаційна скарга ОСОБА_1 подана з порушенням наведених вимог ЦПК України до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, який з 15 грудня 2017 року припинив свою діяльність на підставі пункту 7 Розділу XII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів».
Враховуючи, що касаційна скарга ОСОБА_1 подана в інший спосіб, ніж до Верховного Суду, вона не може бути прийнята до розгляду Верховним Судом та підлягає поверненню.
Повернення касаційної скарги не перешкоджає повторному зверненню до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення скарги..
Керуючись статтями 3, 388, 391, 393 ЦПК України, Верховний Суд
УХВАЛИВ:
Касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Буринського районного суду Сумської області від 31 жовтня 2011 року та ухвалу Апеляційного суду Сумської області від 27 грудня 2011 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Дочірнього підприємства Сумської обласної асоціації підприємств сільського комунального господарства «Сумиоблсількомунгосп» «Буринський комунальник» про стягнення заборгованості з виплат належних сум при звільненні та середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні вважати неподаною та повернути заявнику.
Копію ухвали надіслати особі, яка подала касаційну скаргу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В. В. Яремко
Суд | Касаційний цивільний суд Верховного Суду |
Дата ухвалення рішення | 07.07.2023 |
Оприлюднено | 11.07.2023 |
Номер документу | 112058487 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них |
Цивільне
Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Яремко Василь Васильович
Цивільне
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Головін В. О.
Цивільне
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Головін В. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні