Справа № 953/7344/21
н/п 2/953/384/23
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"02" серпня 2023 р. м. Харків
Київський районний суд м. Харкова в складі:
головуючого судді Губської Я.В.,
за участю секретаря Мордухович К.Г.,
розглянувши заяву представника позивача ОСОБА_1 адвоката Петракова В.А. та представника відповідача ОСОБА_2 адвоката Латиш К.В. щодо організації проведення відео конференції по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ТОВ «ХуманаХарків», ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди,-
В С Т А Н О В И В:
В провадженні Київського районного суду м.Харкова знаходиться зазначена цивільна справа. ДоКиївського районногосуду м.Харкова надійшлизаяви представникапозивача, представника відповідача про здійснення розгляду справи в режимі відео конференції поза приміщенням суду з використанням власних технічних засобів за допомогою сервісу «Easycon».
Суд, розглянувши вказані заяви, дослідивши матеріали цивільної справи та зважаючи на доводи учасників, що наведені в його заяві, з метою повного, всебічного, об`єктивного та швидкого розгляду вказаної цивільної справи прийшов до висновку, що вказані заяви підлягають задоволенню виходячи з наступного.
Питання участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції регулюєтьсяст. 212 ЦПК України, частиною п`ятою якої передбачено, що суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом, тобто, прийняття рішення щодо проведення судового засідання в режимі відеоконференції є правом суду.
Згідно ч. 2 вказаної статті, учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Згідно приписівст.11 Закону України "Про судоустрій та статус суддів"учасникам судового процесу на підставі рішення суду забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому процесуальним законом. Обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.
Таким чином, для забезпечення швидкого та ефективного відправлення правосуддя, а також недопущення порушення розумних строків розгляду справи, суд вважає за необхідне надати можливість сторонам у даній справі приймати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення «EasyCon».
Керуючись ст.ст.212,247, 260ЦПК України, суд -
ПОСТАНОВИВ :
Провести судові засідання по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ТОВ «ХуманаХарків», ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди в дистанційному режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою сервісу "EasyCon"
Попередити сторін, що відповідно до ч. 5 ст.212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя-
Суд | Київський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 02.08.2023 |
Оприлюднено | 03.08.2023 |
Номер документу | 112573264 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них |
Цивільне
Київський районний суд м.Харкова
Губська Я. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні