Ухвала
від 10.09.2023 по справі 334/5116/17
ЗАПОРІЗЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Дата документу 11.09.2023 Справа № 334/5116/17

Запорізький апеляційний суд

Єдиний унікальний № 334/5116/17 Головуючий у 1-й інстанції: Турбіна Т.Ф.

Провадження №22-ц/807/1945/23 Суддя-доповідач: Подліянова Г.С.

У Х В А Л А

11 вересня 2023 року м. Запоріжжя

Запорізький апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

головуючого, судді-доповідача Подліянової Г.С.,

суддів: Гончар М.С.,

Маловічко С.В.,

заслухавши суддю-доповідача про проведення підготовчих дій апеляційного розгляду за апеляційною скаргою Приватного акціонерного товариства «Запоріжтрансфоматор» на ухвалу Ленінського районного суду м. Запоріжжя від 02 серпня 2023 року, у справі за заявою Приватного акціонерного товариства «Запоріжтрансфоматор», заінтересовані особи: ОСОБА_1 , Дніпровський відділ державної виконавчої служби у місті Запоріжжі Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню у справі за позовом ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства «Запоріжтрансфоматор», треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача: Головне управління Держпраці у Запорізькій області, Державна установа «Український науково-дослідний інститут промислової медицини» про зобов`язання вчинити дії,-

В С Т А Н О В И В:

У травні 2023 року Приватний акціонерний товариство «Запоріжтрансфоматор» звернулося до суду із заявою про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню, заінтересовані особи: ОСОБА_1 , Дніпровський відділ державної виконавчої служби у місті Запоріжжі Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро).

Ухвалою Ленінського районного суду м. Запоріжжя від 02 серпня 2023 року відмовлено у задоволенні заяви Приватного акціонерного товариства «Запоріжтрансфоматор», заінтересовані особи: ОСОБА_1 , Дніпровський відділ державної виконавчої служби у місті Запоріжжі Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню у справі за позовом ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства «Запоріжтрансфоматор», треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача: Головне управління Держпраці у Запорізькій області, Державна установа «Український науково-дослідний інститут промислової медицини» про зобов`язання вчинити дії.

Не погоджуючись із ухвалою Ленінського районного суду м. Запоріжжя від 02 серпня 2023 року, Приватне акціонерне товариство «Запоріжтрансфоматор» подало апеляційну скаргу безпосередньо до Запорізького апеляційного суду засобами поштового зв`язку 04 вересня 2023 року, що надійшла до суду апеляційної інстанції 06 вересня 2023 року, яка містить клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження судового рішення.

Згідно із протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями Запорізького апеляційного суду від 06 вересня 2023 року справу передано у провадження судді-доповідача Кочеткової І.В. та визначено склад колегії: головуючий суддя - Кочеткова І.В., судді: Кримська О.М., Дашковська А.В.

Ухвалою Запорізького апеляційного суду від 06 вересня 2023 року матеріали справи витребувані з Ленінського районного суду м. Запоріжжя.

07 вересня 2023 року матеріали справи надійшли до суду апеляційної інстанції.

Ухвалою Запорізького апеляційного суду від 07 вересня 2023 року заяви суддів Запорізького апеляційного суду Кочеткової І.В., Кримської О.М., Дашковської А.В. про самовідвід у цій справі задоволено, справу передано у відділ забезпечення діяльності судової палати з розгляду цивільних справ Запорізького апеляційного суду для нового авторозподілу відповідно до вимог ст.33 ЦПК України.

Згідно із протоколом повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями Запорізького апеляційного суду від 08 вересня 2023 року справу передано у провадження судді-доповідача Подліянової Г.С. та визначено склад колегії: головуючий суддя Подліянова Г.С., судді: Гончар М.С., Маловічко С.В..

Ухвалою Запорізького апеляційного суду від 11 вересня 2023 року на підставі ст. 127 ЦПК України, апелянту поновлено строк на апеляційне оскарження судового рішення, а також відповідно до вимог ст.ст.359-361 ЦПК України відкрито апеляційне провадження у цій справі.

Копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, апеляційні скарги та доданих до неї матеріалів надіслано іншим особам, які беруть участь у справі та повідомлено їх про можливість подання відзиву на апеляційну скаргу протягом п`яти днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження у справі.

Суддею-доповідачем вчинено необхідні дії для підготовки справи, передбачені ст. 365 ЦПК України. Необхідності у проведенні додаткових підготовчих дій не встановлено.

Проте, згідно із ч. 3 ст. 369 ЦПК України з урахуванням конкретних обставин справи суд апеляційної інстанції може розглянути апеляційні скарги, зазначені в частинах першій та другій цієї статті, у судовому засіданні з повідомленням (викликом) учасників справи.

При вищевикладених обставинах, апеляційний суддів вважає за необхідне перейти до розгляду справи за правилами загального позовного провадження.

Керуючись ст. ст. 366, 369 ЦПК України, апеляційний суд, -

У Х В А Л И В:

Завершити підготовку розгляду справи апеляційним судом.

Апеляційну скаргу Приватного акціонерного товариства «Запоріжтрансфоматор» на ухвалу Ленінського районного суду м. Запоріжжя від 02 серпня 2023 року, у справі за заявою Приватного акціонерного товариства «Запоріжтрансфоматор», заінтересовані особи: ОСОБА_1 , Дніпровський відділ державної виконавчої служби у місті Запоріжжі Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню у справі за позовом ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства «Запоріжтрансфоматор», треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача: Головне управління Держпраці у Запорізькій області, Державна установа «Український науково-дослідний інститут промислової медицини» про зобов`язання вчинити дії,

призначити до розгляду в залі засідань Запорізького апеляційного суду на «27» вересня 2023 року о 12 год. 40 хв.

Повідомити учасників справи про дату, час та місце судового засідання та викликати їх в судове засідання.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий, суддяСуддяСуддяПодліянова Г.С.Гончар М.С. Маловічко С.В.

Дата ухвалення рішення10.09.2023
Оприлюднено13.09.2023

Судовий реєстр по справі —334/5116/17

Ухвала від 09.11.2023

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Осіян Олексій Миколайович

Постанова від 28.09.2023

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Подліянова Г. С.

Постанова від 28.09.2023

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Подліянова Г. С.

Ухвала від 13.09.2023

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Подліянова Г. С.

Ухвала від 11.09.2023

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Подліянова Г. С.

Ухвала від 07.09.2023

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Кочеткова І. В.

Ухвала від 06.09.2023

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Кочеткова І. В.

Ухвала від 08.08.2023

Цивільне

Ленінський районний суд м. Запоріжжя

Турбіна Т. Ф.

Ухвала від 08.08.2023

Цивільне

Ленінський районний суд м. Запоріжжя

Турбіна Т. Ф.

Ухвала від 07.05.2023

Цивільне

Ленінський районний суд м. Запоріжжя

Турбіна Т. Ф.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні