Номер провадження: 22-ц/813/2718/23
Справа № 522/17518/19
Головуючий у першій інстанції Салтан Л. В.
Доповідач Стахова Н. В.
ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
УХВАЛА
про призначення справи до розгляду
14.09.2023року м. Одеса
Одеський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати у цивільних справах: Стахової Н.В.(суддя-доповідач), Лозко Ю.П., Назарової М.В.,
перевіривши виконання вимог статті 365 ЦПК України у цивільній справі
за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Київського районного суду м. Одеси від 29 грудня 2021 року по справі за позовом ОСОБА_1 до приватного нотаріуса Одеського міського нотаріального округу Запольської Ольги Василівни, ОСОБА_2 ,треті особи: ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , про визнання договорів недійсними, скасування державної реєстрації, припинення іпотечного обтяження,
в с т а н о в и в:
В провадженні Одеського апеляційного суду перебуває цивільна справа за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Київського районного суду м. Одеси від 29 грудня 2021 року по справі за позовом ОСОБА_1 до приватного нотаріуса Одеського міського нотаріального округу Запольської О.В., ОСОБА_2 , треті особи: ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про визнання договорів недійсними, скасування державної реєстрації, припинення іпотечного обтяження.
Протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 02 лютого 2023 року, цивільну справу було розподілено колегії суддів: головуючий суддя Цюра Т.В., судді: Князюк О.В., Комлева О.С.
Відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 01.03.2023 року у вказаній справі визначено склад колегії суддів: головуючий суддя (суддя-доповідач) Цюра Т.В., Комлева О.С., Сєвєрова О.С.
01 серпня 2023 року рішенням Вищої ради правосуддя №763/0/15-23, звільнено у відставку з посади судді Одеського апелдяційного суду ОСОБА_5 .
Відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 11.08.2023 року у вказаній справі визначено склад колегії суддів: головуючий суддя (суддя-доповідач) Стахова Н.В., судді: Комлева О.С., Сєвєрова О.С.
Відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 11.09.2023 року у вказаній справі визначено склад колегії суддів: головуючий суддя (суддя-доповідач) Стахова Н.В., судді: Лозко Ю.П., Назарова М.В.
З урахуванням зазначеного, апеляційний суд вважає, що, прийнявши справу до свого провадження, слід призначити її апеляційний розгляд у відкритому судовому засіданні апеляційної інстанції з повідомленням учасників справи про дату, час та місце розгляду справи.
Керуючись ст. 260, 365, 366 ЦПК України,
у х в а л и в:
Призначити справу до апеляційного розгляду у відкритому судовому засіданні в приміщенні Одеського апеляційного суду на 15 січня 2024 року о 14 год. 20 хв.
Повідомити учасників справи про дату, час та місце судового засідання.
Судді: Н.В. Стахова
Ю.П. Лозко
М.В. Назарова
Суд | Одеський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 14.09.2023 |
Оприлюднено | 18.09.2023 |
Номер документу | 113469115 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них іпотечного кредиту |
Цивільне
Одеський апеляційний суд
Стахова Н. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні