Справа № 297/652/18
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 вересня 2023 року м. Берегове
Берегівський районний суд Закарпатської області у складі головуючого ГЕЦКО Ю. Ю., перевіривши матеріали за зустрічною позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про виключення відомостей про батька з актового запису,
встановив:
В провадженні Берегівського районного суду Закарпатської області, перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про стягнення аліментів.
Відповідач по первісному позову ОСОБА_1 , звернувся до суду з зустрічною позовною заявою до ОСОБА_2 про виключення відомостей про батька з актового запису.
Перевіривши матеріали зустрічної позовної заяви, вирішуючи питання про відкриття провадження по справі, вважаю, що така відповідає вимогам ст. ст. 175-177 ЦПК України, підсудна Берегівському районному суду, та можливо відкрити провадження по справі за позовною заявою та призначити до підготовчого судового засідання .
Керуючись ст. 187 ЦПК України,
ухвалив:
Відкрити провадження у справі за зустрічним позовом ОСОБА_2 про виключення відомостей про батька з актового запису.
Прийняти зустрічну позовну заяву ОСОБА_2 про виключення відомостей про батька з актового запису до первісного позову ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про стягнення аліментів.
Справу призначити до підготовчого судового засідання за правиламизагального позовногопровадження в приміщенні Берегівського районного суду Закарпатської області на 27.09.2023 року на 10:00 годин.
Про день, час та місце судового засідання повідомити учасників судового засідання.
Роз`яснити відповідачам по зустрічному позову, що згідно ст. 178 ЦПК України, вони зобов`язані подати відзив на позов до 27.09.2023 року. При цьому відповідно до ч. 4 ст. 178 ЦПК України копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.
Попередити відповідача по зустрічному позову, що у разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд буде вирішує справу за наявними матеріалами.
Повідомити позивача по зустрічному позову, що згідно ст. 179 ЦПК України, вона зобов`язана подати відповідь навідзив до 27.09.2023 року.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://court.gov.ua/fair/sud0701/.
Надіслати позивачу копію ухвали про відкриття провадження у справі, а відповідачу та третім особам копію ухвали про відкриття провадження у справі разом з копією позовної заяви та доданими до неї матеріалами.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності, у встановлений законом строк і порядок, передбачений ст. ст. 353, 354 ЦПК України, а в іншій її частині ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.
Суддя Юрій ГЕЦКО
Суд | Берегівський районний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 12.09.2023 |
Оприлюднено | 29.09.2023 |
Номер документу | 113777581 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про розірвання шлюбу |
Цивільне
Берегівський районний суд Закарпатської області
ГЕЦКО Ю. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні