ФАСТІВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
08500, м. Фастів, вул. Івана Ступака, 25, тел. (04565) 6-17-89, факс (04565) 6-16-76, email: inbox@fs.ko.court.gov.ua
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
01 листопада 2023 року суддя Фастівського міськрайонного суду Київської області Осаулова Н.А., розглянувши клопотання представника відповідача адвоката Шипова Кирила Юрійовича про проведення судового засідання у цивільній справі № 381/2355/23, за позовом Акціонерного товариства«Універсал Банк»до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , третя особа, без самостійних вимог на стороні відповідачів: Державний нотаріус Фастівської міської державної нотаріальної контори Київської області Бойко Олена Олександрівна, про визнання недійсним договору дарування , в режимі відеоконференції, -
встановив:
В провадженні Фастівського міськрайонного суду Київської області знаходиться вищевказана цивільна справа.
31 жовтня 2023 року через чистему «Електронний суд» до Фастівського міськрайонного суду Київської області від представника відповідача адвоката Шипова Кирила Юрійовича надійшло клопотання про участь у судовому засіданні, яке призначено на 06 листопада 2023 року о 12 год. 00 хв. в режимі відеоконференції з Святошинським районним судом міста Києва (03148, м.Київ, вул.Якуба Коласа, 27-А).
Заява мотивована тим, що в провадженні Фастівського міськрайонного суду Київської області перебуває вищевказана цивільна справа, судове засідання в якій призначено на 06 листопада 2023 року о 12 год. 00 хв. Зважаючи на зайнятість представника відповідача, адвоката Шипова К.Ю. у іншій судовій справі, розгляд якої також призначений на 06 листопада 2023 року о 12 год. 30 хв. в Солом`янському районному суді міста Києва, представник змушений просити суд забезпечити його участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Суд, дослідивши подане клопотання та матеріали цивільної справи, дійшов наступного висновку.
Згідно зі статті 12-2Закону України«Про правовийрежим воєнногостану» в умовах правового режиму воєнного стану суди, органи й установи системи правосуддя діють виключно на підставі, в межах повноважень та у спосіб, визначеніКонституцією Україний законами України, а також на те, що відповідно дост. 26 цього Законускорочення чи прискорення будь-яких форм судочинства забороняється.
Згідно ч. 1 ст.212ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Частиною 2 ст. 212 ЦПК України передбачено, що учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Вивчивши подане клопотання суд приходить до наступного, про відмову в його задоволенні, оскільки до поданого клопотання представником відповідача, адвокатом Шиповим Кирилом Юрійовичем не додано підтвердження того, що копія даного клопотання надсилалася сторонам по справі.
Керуючись ст. ст. 198, 209, 212, 223, 247ЦПК України суд, -
постановив:
Відмовити в задоволенні клопотання представника відповідача адвоката Шипова Кирила Юрійовича про проведення судового засідання у цивільній справі № 381/2355/23, за позовом Акціонерного товариства«Універсал Банк»до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , третя особа, без самостійних вимог на стороні відповідачів: Державний нотаріус Фастівської міської державної нотаріальної контори Київської області Бойко Олена Олександрівна, про визнання недійсним договору дарування, в режимі відеоконференції.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Н.А. Осаулова
Суд | Фастівський міськрайонний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 01.11.2023 |
Оприлюднено | 03.11.2023 |
Номер документу | 114599075 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них дарування |
Цивільне
Фастівський міськрайонний суд Київської області
Осаулова Н. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні