ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Провадження № 22-ц/803/9215/23 Справа № 191/428/23 Суддя у 1-й інстанції - Окладнікова О.І Суддя у 2-й інстанції - Ткаченко І. Ю.
УХВАЛА
02 листопада 2023 року Дніпровський апеляційний суд у складі:
головуючого - судді Ткаченко І.Ю.
суддів - Деркач Н.М., Пищиди М.М.
розглянув питання про виправлення описки в ухвалах Дніпровського апеляційного суду від 02 листопада 2023 року про відкриття апеляційного провадження та призначення справи до розгляду за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 24 серпня 2023 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до Синельниківської міської ради, Дніпровської міської ради, Криничанської селищної ради, Приватного нотаріуса Дніпровського міського нотаріального округу Бондара Максима Олексійовича, про визнання права власності на спадкове майно в порядку спадкування за законом, -
В С Т А Н О В И В:
Рішенням Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 24 серпня 2023 року позовні вимоги ОСОБА_2 до Синельниківської міської ради, Дніпровської міської ради, Криничанської селищної ради, Приватного нотаріуса Дніпровського міського нотаріального округу Бондара Максима Олексійовича, про визнання права власності на спадкове майно в порядку спадкування за законом - задоволенні частково.
Не погодившись із вищезазначеними судовими рішеннями, ОСОБА_2 подала апеляційну скаргу.
За наслідками автоматизованого розподілу справ Дніпровського апеляційного суду для розгляду цивільної справи №191/428/23 (провадження №22-ц/803/9215/23) за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 24 серпня 2023 року , визначено колегію суддів: головуючий суддя - Ткаченко І.Ю., судді: Деркач Н.М., Пищида М.М.
Ухвалою Дніпровського апеляційного суду від 02 листопада 2023 року було відкрито апеляційне провадження та ухвалою Дніпровського апеляційного суду від 02 листопада 2023 року призначено справу до розгляду.
Проте, в зазначених ухвалах були допущені описки, а саме: замість судді Деркач Н.М. зазначено суддю Демченко Е.Л.
Відповідно до ч. 1 ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі опискичи арифметичніпомилки.
За такихобставин,колегія суддіввважає занеобхідне виправитивищезазначені опискив ухвалахДніпровського апеляційногосуду від02листопада 2023року.
Керуючись ст. 269 ЦПК України, апеляційний суд,-
У Х В А Л И В:
Виправити описки в ухвалах Дніпровського апеляційного суду від 02 листопада 2023 року про відкриття апеляційного провадження та призначення справи до розгляду, вірно зазначивши суддю Деркач Н.М. замість судді Демченко Е.Л.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Судді:
Суд | Дніпровський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 02.11.2023 |
Оприлюднено | 03.11.2023 |
Номер документу | 114613598 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за законом. |
Цивільне
Дніпровський апеляційний суд
Ткаченко І. Ю.
Цивільне
Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Окладнікова О. І.
Цивільне
Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Окладнікова О. І.
Цивільне
Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Окладнікова О. І.
Цивільне
Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Окладнікова О. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні