ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
УХВАЛА
про призначення справи до розгляду
"15" листопада 2023 р. Справа№ 920/1265/21
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Кропивної Л.В.
суддів: Пономаренка Є.Ю.
Барсук М.А.
розглянувши матеріали апеляційної скарги Акціонерного товариства "Сумське машинобудівне науково-виробниче об`єднання - Інджирінг"
на рішення Господарського суду Сумської області від 06.07.2022
(повний текст рішення складено 18.07.2022.)
у справі № 920/1265/21 (суддя Соп`яненко О.Ю.)
за позовом Товариство з обмеженою відповідальністю "ТРАНС ЦЕНТР"
до Акціонерного товариства "Сумське машинобудівне науково-виробниче об`єднання Інжиніринг"
про стягнення 16 564 934,62 грн.
та за зустрічним позовом Акціонерного товариства Сумське машинобудівне науково-виробниче об`єднання Інжиніринг
до Товариства з обмеженою відповідальністю ТРАНС ЦЕНТР, м.Київ
про визнання договору недійсним в частині та визнання недійсним зобов`язання,
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 05.09.2023, зокрема, справу № 920/1265/21 прийнято до провадження у визначеному складі колегії суддів та призначено розгляд апеляційної скарги Акціонерного товариства "Сумське машинобудівне науково-виробниче об`єднання - Інджирінг" на рішення Господарського суду Сумської області від 06.07.2022 у справі № 920/1265/21 на 27.09.2023 о 15 год. 30 хв.
12.09.2023 до Північного апеляційного господарського суду від представника відповідача за первісним позовом надійшла заява про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, в якій він просив суд провести судове засідання, призначене на 27.09.2023 в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою "EasyCon".
Судове засідання у справі № 920/1265/21, призначене на 27.09.2023 не відбулося, у зв`язку із знаходженням судді Барсук М.А., яка не є головуючим суддею (суддею-доповідачем), у відпустці. З метою дотримання принципу незмінності складу, передбаченого ч. 13 ст. 32 Господарського процесуального кодексу України, судове засідання призначається на іншу дату.
Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 28.09.2023 судове засідання у справі № 920/1265/21 призначено на 15.11.2023 о 13 год. 15 хв., в приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою м. Київ, вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, зал судових засідань № 14 (ІІ поверх). Проведення судового засідання у справі № 920/1265/21, яке призначено на 15.11.2023 о 13 год. 15 хв. ухвалено здійснювати в режимі відеоконференції та зазначено про те, що Представник АТ "СМНВО-Інжиніринг" Сафронов М.А. братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів (електронна пошта: ІНФОРМАЦІЯ_1).
15.11.2023 о 13 год. 15 хв. судове засідання не відбулось, в зв`язку з оголошенням повітряної тривоги в місті Києві, про що відображено на офіційному веб-порталі "Київ Цифровий" (https://kyiv.digital/storage/air-alert/stats.html),
Відповідно до статті 3 Конституції України, людина, її життя і здоров`я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
З огляду на наведене, колегія суддів Північного апеляційного господарського суду вважає за необхідне визначити іншу дату та час проведення судового засідання.
Суд вважає за можливе розглянути справу у розумний строк, тобто такий що є об`єктивно необхідним для виконання процесуальних дій, належного повідомлення учасників судового процесу і забезпечення повного, всебічного та об`єктивного з`ясування обставин справи.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 6, 8, 234, 268, 270 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд, -
УХВАЛИВ:
1. Розгляд справи № 920/1265/21 за апеляційною скаргою Акціонерного товариства "Сумське машинобудівне науково-виробниче об`єднання - Інджирінг" на рішення Господарського суду Сумської області від 06.07.2022 призначити на 17 січня 2024 р. о 13 год. 30 хв.
2. Повідомити учасників, що судове засідання у справі № 920/1265/21 відбудеться в режимі відеоконференції, в приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1-А, зал судових засідань № 14 (ІІ поверх).
3. Довести до відома учасників апеляційного провадження, що їх участь у судовому засіданні не є обов`язковою та нез`явлення їх представників в судове засідання не є перешкодою розгляду апеляційної скарги по суті.
Заяви, клопотання і заперечення подаються до Північного апеляційного господарського суду виключно в електронній формі з застосуванням електронного цифрового підпису на електрону адресу суду або за допомогою підсистеми "Електронний суд" або письмовій формі через канцелярію суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання, та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя Л.В. Кропивна
Судді Є.Ю. Пономаренко
М.А. Барсук
Суд | Північний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 15.11.2023 |
Оприлюднено | 23.11.2023 |
Номер документу | 115057587 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Інші справи |
Господарське
Північний апеляційний господарський суд
Кропивна Л.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні