Ухвала
від 22.11.2023 по справі 201/7661/20
ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Провадження № 22-ц/803/10230/23 Справа № 201/7661/20 Суддя у 1-й інстанції - Наумова О. С. Суддя у 2-й інстанції - Барильська А. П.

УХВАЛА

про залишення апеляційної скарги без руху

22 листопада 2023 року м.Дніпро

Дніпровський апеляційний суд у складі судді-доповідача Барильської А.П. ознайомившись із апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 ОСОБА_2 на ухвалу Жовтневого районного суду м.Дніпропетровська від 16 жовтня 2023 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , Житлово будівельного кооперативу «Місто Сад Восьмий Будівельний 2а», ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 про встановлення факту проживання однією сім`єю, про визнання нерухомого майна спільною власністю подружжя, визнання недійсним свідоцтва про право власності, визнання недійсними договорів купівлі продажу, поділ майна подружжя, -

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Жовтневого районного суду м.Дніпропетровська від 16 жовтня 2023 року в задоволенні заяви представника ОСОБА_1 ОСОБА_2 про поновлення строку на подання клопотання про призначення судової комп`ютерно-технічної експертизи - відмовлено.

Не погодившись з вищевказаною ухвалою суду представник ОСОБА_1 ОСОБА_2 звернулася з апеляційною скаргою.

Проте, апеляційна скарга не відповідає вимогам Цивільного процесуального кодексу України, з огляду на наступне.

До апеляційної скарги не додано документ, що підтверджує сплату судового збору.

Відповідно до ч. 1 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

Відповідно до п.п. 9 п. 1 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» (в редакції станом на день подання апеляційної скарги) за подання фізичною особою апеляційної скарги на ухвалу суду судовий збір складає 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб станом на 01.01.2023 року становить 2 684,00 грн.

Таким чином, апелянту необхідно сплатити судовий збір за подання апеляційної скарги на ухвалу суду першої інстанції в сумі 536,80грн. Зазначену суму слід внести на рахунок судового збору: Отримувач коштів: ГУК у Дн-кiй обл/Шев.р/ 22030101, Код отримувача(кодза ЄДРПОУ): 37988155, Банк отримувача: Казначейство України (ел. адм. Подат.), Код банкуотримувача (МФО): 899998, Рахунок отримувача: UA658999980313191206080004628, Код класифікаціїдоходів бюджету: 22030101. Призначення платежу: судовий збір, за позовом (ПІБ чи назва установи, організації позивача), Дніпровський апеляційний суд (м. Дніпро) (назва суду, де розглядається справа). При заповненні платіжного документа у графі «Код платника» платником судового збору юридичною особою зазначається код ЄДРПОУ, а платником фізичною особою ідентифікаційний код, а при його відсутності, у зв`язку з релігійними переконаннями, зазначаються його паспортні дані.

З урахуванням зазначеного, апеляційна скарга підлягає залишенню без руху з наданням строку - десяти днів з дня отримання даної копії ухвали, для усунення недоліків шляхом сплати судового збору, з поданням апеляційному суду оригіналу платіжного документу.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 185, 357 ЦПК України, -

У Х В А Л И В:

Апеляційну скаргу представника ОСОБА_1 ОСОБА_2 наухвалу Жовтневогорайонного судум.Дніпропетровськавід 16жовтня 2023року усправі запозовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 ,Житлово будівельного кооперативу«Місто Сад ВосьмийБудівельний 2а», ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 провстановлення фактупроживання однієюсім`єю,про визнаннянерухомого майнаспільною власністюподружжя,визнання недійснимсвідоцтва проправо власності,визнання недійснимидоговорів купівлі продажу,поділ майнаподружжязалишити без руху та надати строк для усунення вказаних недоліків протягом десяти днів з дня вручення копії ухвали.

У разі невиконання ухвали і не усунення недоліків до вказаного строку, апеляційна скарга вважатиметься неподаною і буде повернута особі, яка подала скаргу.

Суддя А.П. Барильська

СудДніпровський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення22.11.2023
Оприлюднено24.11.2023
Номер документу115095902
СудочинствоЦивільне
КатегоріяІнші справи

Судовий реєстр по справі —201/7661/20

Ухвала від 03.12.2024

Цивільне

Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська

Наумова О. С.

Ухвала від 03.12.2024

Цивільне

Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська

Наумова О. С.

Постанова від 08.10.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Барильська А. П.

Постанова від 08.10.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Барильська А. П.

Ухвала від 17.07.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Барильська А. П.

Ухвала від 17.07.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Барильська А. П.

Ухвала від 02.07.2024

Цивільне

Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська

Наумова О. С.

Ухвала від 10.07.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Барильська А. П.

Ухвала від 28.05.2024

Цивільне

Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська

Наумова О. С.

Ухвала від 28.05.2024

Цивільне

Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська

Наумова О. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні