Ухвала
від 27.11.2023 по справі 2-5189/11
УЖГОРОДСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 2-5189/11

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

27 листопада 2023 року м. Ужгород

Суддя Ужгородськогоміськрайонного судуЗакарпатської областіДанко В.Й.,розглянувши матеріалицивільної справиза заявоюПриватного акціонерноготовариства «Єврокар»,заінтересовані особи ОСОБА_1 , ОСОБА_2 ,Ужгородський РВДВС ГТУЮу Закарпатськійобласті,про визнаннявиконавчого листатаким,що непідлягає виконанню,

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області знаходиться вищевказана справа.

Ухвалою Ужгородського міськрайонного суду від 09.04.2021 року провадження по даній справі зупинено до набрання законної сили судовимрішенням поцивільній справі№712/2-5189/2011 за апеляційною скаргою ОСОБА_1 , ОСОБА_2 та Приватного акціонерного товариства «Єврокар» на рішення Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 07 жовтня 2013 року у складі судді Данко В.Й., у справі за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Приватного акціонерного товариства «Єврокар» про відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

До суду надійшла постанова Закарпатського апеляційного суду від 31 жовтня 2023 року у справі №712/2-5189/2011, яка набрала законної сили.

Згідно ч.1 ст.254 ЦПК України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення.

Враховуючи вищевикладене, а також те, що відсутні обставини, які слугували для зупинення розгляду даної скарги, а саме судове рішення по цивільній справі №712/2-5189/2011 за апеляційною скаргою ОСОБА_1 , ОСОБА_2 та Приватного акціонерного товариства «Єврокар» на рішення Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 07 жовтня 2013 року у складі судді Данко В.Й., у справі за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Приватного акціонерного товариства «Єврокар» про відшкодування матеріальної та моральної шкоди набрало законної сили, приходжу до переконання, що провадження з розгляду даного позову підлягає поновленню.

Керуючись ст.254 ЦПК України, суд,

ПОСТАНОВИВ:

Провадження у справі №2-5189/11 за заявою Приватного акціонерного товариства «Єврокар», заінтересовані особи ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , Ужгородський РВ ДВС ГТУЮ у Закарпатській області, про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню поновити.

Призначити судове засідання на 12 грудня 2023 року о 09 год. 00 хв.

Копію ухвали суду направити сторонам.

Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.

Суддя Ужгородського

міськрайонного суду: В.Й. Данко

СудУжгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення27.11.2023
Оприлюднено29.11.2023
Номер документу115198242
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —2-5189/11

Ухвала від 12.12.2023

Цивільне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Данко В. Й.

Ухвала від 27.11.2023

Цивільне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Данко В. Й.

Ухвала від 09.04.2021

Цивільне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Данко В. Й.

Постанова від 03.04.2019

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Погрібний Сергій Олексійович

Ухвала від 12.06.2018

Цивільне

Краматорський міський суд Донецької області

Пікалова Н. М.

Ухвала від 20.06.2018

Цивільне

Краматорський міський суд Донецької області

Пікалова Н. М.

Ухвала від 06.12.2011

Цивільне

Київський районний суд м. Одеси

Васильків О. В.

Ухвала від 23.01.2017

Цивільне

Верховний Суд України

Лященко Н.П.

Рішення від 22.09.2015

Цивільне

Октябрський районний суд м.Полтави

Блажко І. О.

Рішення від 26.10.2011

Цивільне

Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області

Озерянська Ж. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні