Ухвала
від 22.01.2024 по справі 420/22649/23
ОДЕСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 420/22649/23

УХВАЛА

22 січня 2024 рокум. Одеса

Одеський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Попова В.Ф.,

секретар Церковний В.Я.,

за участю:

представника позивача Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області Поповича О.П.,

представника Київської окружної прокуратури міста Одеси області Клюкіна К.І.,

представниці третьої особи Неруш А.Ю.,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні у загальному позовному провадженні адміністративну справу за позовом Київської окружної прокуратури міста Одеси в інтересах Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області, Одеської обласної військової адміністрації до Комунального підприємства "Сервісний центр", третя особа Одеська міська рада про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії,

встановив:

30.08.2023 року Київська окружна прокуратура міста Одеси звернулася з позовною заявою в інтересах Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області, Одеської обласної військової адміністрації до Комунального підприємства "Сервісний центр", третя особа Одеська міська рада, в якій просить суд:

- визнати протиправною бездіяльність Комунального підприємства Сервісний центр щодо незабезпечення приведення захисної споруди №56919, яка знаходиться за адресою: місто Одеса, проспект Адміральський, 29 (А), приміщення 101 у стан готовності з метою використання її за призначенням;

- зобов`язати Комунальне підприємство Сервісний центр вчинити дії, спрямовані на приведення у стан готовності захисної споруди № 56919, що знаходиться за адресою: м. Одеса, проспект Адміральський, 29, з метою використання її за призначенням.

Ухвалою Одеського ОАС від 23.10.2023 року адміністративний позов залишено без розгляду.

12.12.2023 року Постановою П`ятого апеляційного адміністративного суду ухвалу скасовано та направлено справу для продовження розгляду.

Ухвалою Одеського ОАС від 10.01.2024 року адміністративну справу прийнято до розгляду та призначено підготовче судове засідання.

Згідно з ч. 1 ст. 179 КАС України, для виконання завдання підготовчого провадження в кожній судовій справі, яка розглядається за правилами загального позовного провадження, проводиться підготовче засідання.

Під час підготовчого провадження суд установив усі передбачені статтею 180 КАС України обставини та вчинив дії, необхідні для забезпечення правильного і своєчасного розгляду справи по суті.

У підготовчому засідання представниця третьої особи заявила клопотання про звернення до Верховного Суду з поданням про розгляд цієї справи, як зразкової. (а.с. 180, т. 1)

Прокурор заперечував щодо задоволення такого клопотання, вважав недоцільним звертатись до Верховного Суду з поданням у цьому спорі.

Представник ГУ ДСНС України в Одеській покладався на розсуд суду.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає клопотання таким, що підлягає задоволенню, оскільки в провадженні Одеського ОАС перебуває значна кількість аналогічних справ, по яких складається різна практика, а предмет спору має загальнозначущий характер та впливає на інтереси великого кола осіб.

Приписами п. 3 ч. 2 ст. 183 КАС України встановлено, що за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

У підготовчому судовому засіданні всі підготовчі дії виконані в повному обсязі, заперечень щодо закриття підготовчого провадження учасниками справи не заявлено.

За таких обставин, суд дійшов висновку про необхідність закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Керуючись стст. 180-183 КАС України, суд

ухвалив:

Закрити підготовче провадження.

Клопотання третьої особи Одеської міської ради задовольнити.

Звернутися з поданням до Верховного Суду про розгляд цієї справи як зразкової.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя В.Ф. Попов

Дата ухвалення рішення22.01.2024
Оприлюднено25.01.2024
Номер документу116482852
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи з приводу регулюванню містобудівної діяльності та землекористування, зокрема у сфері містобудування; архітектурної діяльності

Судовий реєстр по справі —420/22649/23

Ухвала від 27.02.2024

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Попов В.Ф.

Ухвала від 14.02.2024

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Жук А.В.

Ухвала від 22.01.2024

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Попов В.Ф.

Ухвала від 10.01.2024

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Попов В.Ф.

Постанова від 12.12.2023

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Джабурія О.В.

Ухвала від 17.11.2023

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Джабурія О.В.

Ухвала від 17.11.2023

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Джабурія О.В.

Ухвала від 26.10.2023

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Попов В.Ф.

Ухвала від 18.09.2023

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Попов В.Ф.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні