Ухвала
від 31.01.2024 по справі 2-1347/11
ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Провадження № 22-ц/803/1913/24 Справа № 2-1347/11 Суддя у 1-й інстанції - Шабанов А.М. Суддя у 2-й інстанції - Красвітна Т. П.

УХВАЛА

31 січня 2024 року м. Дніпро

Колегія суддів Судової палати з розгляду цивільних справ Дніпровського апеляційного суду у складі:

головуючого Красвітної Т.П.

суддів: Свистунової О.В., Єлізаренко І.А.,

розглянувши питання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції у цивільній справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на заочне рішення Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області від 02 червня 2011 року по справі за позовом публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 , філії товариства з обмеженою відповідальністю Українське Фінансове Агенство Верус у Дніпропетровському районі м.Дніпропетровська про стягнення заборгованості, -

ВСТАНОВИЛА:

В провадженні Дніпровського апеляційного суду знаходиться цивільна справа за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на заочне рішення Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області від 02 червня 2011 року по справі за позовом публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 , філії товариства з обмеженою відповідальністю Українське Фінансове Агенство Верус у Дніпропетровському районі м.Дніпропетровська про стягнення заборгованості.

До апеляційного суду надійшла заява представника АТ КБ ПриватБанк - Бистрова С.А.. про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів, поза межами приміщення суду.

Відповідно до положень ч. 1, 5, 6 ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву. Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.

Згідно вимог ч. 7 ст. 11 ЗУ "Про судоустрій та статус суддів", учасникам судового процесу на підставі судового рішення забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом. Обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.

Враховуючи необхідність забезпечення права на доступ до правосуддя, а також недопущення порушення розумних строків розгляду справи, суд вважає за необхідне надати можливість АТ КБ ПриватБанк - Бистрову С.А. приймати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення «EasyCon».

Керуючись статтями 212, 365, 366 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Заяву представника Акціонерного товариства комерційний банк ПриватБанк - Бистрова Сергія Анатолійовича про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів за допомогою Системи відеоконференц-прийому EasyCon задовольнити.

Розглядцивільноїсправи заапеляційноюскаргою ОСОБА_1 назаочне рішенняДніпропетровськогорайонногосуду Дніпропетровськоїобластівід02червня2011рокупосправі запозовомпублічногоакціонерного товариствакомерційнийбанк«ПриватБанк» до ОСОБА_1 ,філіїтоваристваз обмеженоювідповідальністюУкраїнськеФінансове АгенствоВерусуДніпропетровському районім.Дніпропетровськапростягненнязаборгованості,якийвідбудеться 27лютого 2024рокуо12:40год., провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використання власних технічних засобів за допомогою Системи відеоконференц-прийому EasyCon (Система) з представником Акціонерного товариства комерційний банк ПриватБанк - Бистровим Сергієм Анатолійовичем.

Попередити, що відповідно до частини 5 статті 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Відеоконференція буде проведена за допомогою додатку EasyCon, який може бути встановлений за веб-посиланням https://vkz.court.gov.ua/

Попередити сторону, що підтвердження особи учасника відбувається шляхом його авторизації в Системі із застосуванням електронного підпису.

Копію ухвали негайно надіслати сторонам.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий Т.П. Красвітна

Судді І.А. Єлізаренко

О.В. Свистунова

СудДніпровський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення31.01.2024
Оприлюднено02.02.2024
Номер документу116683514
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них позики, кредиту, банківського вкладу, з них

Судовий реєстр по справі —2-1347/11

Ухвала від 16.05.2024

Цивільне

Самарський районний суд м.Дніпропетровська

Маштак К. С.

Ухвала від 26.03.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Красвітна Т. П.

Ухвала від 20.03.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Красвітна Т. П.

Ухвала від 20.03.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Красвітна Т. П.

Ухвала від 12.03.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Красвітна Т. П.

Ухвала від 28.02.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Красвітна Т. П.

Ухвала від 30.01.2024

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Шишкін О. В.

Ухвала від 30.01.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Красвітна Т. П.

Ухвала від 31.01.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Красвітна Т. П.

Ухвала від 26.01.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Красвітна Т. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні