Ухвала
від 01.02.2024 по справі 642/8301/21
КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ПОЛТАВИ

КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м.ПОЛТАВИ

Справа №642/8301/21

Провадження № 2/552/61/24

У Х В А Л А

01.02.2024 року Київський районний суд м. Полтави в складі:

головуючого судді - Шаповал Т.В.,

при секретарі Біжко Т.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Полтаві в приміщенні суду справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про визнання недійсним свідоцтва на право власності, визнання права власності в порядку спадкування за законом, витребування та скасування держреєстрації та зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про усунення від права на спадкування, визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину за законом та скасування рішення державного реєстратора, третя особа: приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу Куксін Станіслав Юрійович,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач ОСОБА_1 01.12.2021 року звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про визнання недійсним свідоцтва на право власності, визнання права власності в порядку спадкування за законом, витребування та скасування держреєстрації.

31.01.2024 року до суду від представника позивача ОСОБА_4 надійшло клопотання про здійснення судового провадження за її участі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Суд, дослідивши матеріали справи, приходить до наступних висновків.

Відповідно до ч.1 ст.212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Відповідно до ч.4 ст.212 ЦПК України під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеномуЗаконом України"Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" або Державною судовою адміністрацією України.

Згідно з ч.5 ст.212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Враховуючи наявність відповідного клопотання представника позивача, з метою забезпечення оперативності судового провадження та розгляду справи у встановлений законом строк, вважаю доцільним клопотання представника позивача ОСОБА_4 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за її участю з використанням власних технічних засобів задовольнити.

Керуючисьст.ст. 212 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання представника позивача ОСОБА_4 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів - задовольнити.

Судове засідання у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про визнання недійсним свідоцтва на право власності, визнання права власності в порядку спадкування за законом, витребування та скасування держреєстрації та зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про усунення від права на спадкування, визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину за законом та скасування рішення державного реєстратора, яке призначене на 13 годину 30 хвилин 06 лютого 2024 року та у подальшому всі інші судові засідання по даній справі, проводити в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за участю представника позивача ОСОБА_4 з використанням власних технічних засобів за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення « EasyCon».

Роз`яснити, що ризики технічної неможливості участі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо нестиме учасник справи, який подав відповідну заяву.

Відеоконференція буде проведена за допомогою додатку "EasyCon", який може бути встановлений за веб-посиланням https://vkz.court.gov.ua.

Копію ухвали направити ОСОБА_4 ..

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Т.В.Шаповал

СудКиївський районний суд м. Полтави
Дата ухвалення рішення01.02.2024
Оприлюднено05.02.2024
Номер документу116701239
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за законом.

Судовий реєстр по справі —642/8301/21

Постанова від 07.08.2024

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Дорош А. І.

Ухвала від 29.05.2024

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Дорош А. І.

Ухвала від 06.05.2024

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Дорош А. І.

Ухвала від 30.04.2024

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Дорош А. І.

Ухвала від 28.03.2024

Цивільне

Київський районний суд м. Полтави

Шаповал Т. В.

Ухвала від 26.03.2024

Цивільне

Київський районний суд м. Полтави

Шаповал Т. В.

Ухвала від 06.02.2024

Цивільне

Київський районний суд м. Полтави

Шаповал Т. В.

Ухвала від 01.02.2024

Цивільне

Київський районний суд м. Полтави

Шаповал Т. В.

Ухвала від 22.11.2023

Цивільне

Київський районний суд м. Полтави

Шаповал Т. В.

Ухвала від 05.06.2023

Цивільне

Київський районний суд м. Полтави

Шаповал Т. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні