Справа № 204/9882/23
Провадження №2/204/2771/23
КРАСНОГВАРДІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА
49006, м. Дніпро, проспект Пушкіна 77-б тел. (056) 371 27 02, inbox@kg.dp.court.gov.ua
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
08 грудня 2023 року Красногвардійський районний суд м. Дніпропетровська в складі:
головуючого судді Самсонової В.В.
за участю секретаря Зайченко О.В.
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні у м. Дніпрі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Комунального некомерційного підприємства «Міська клінічна лікарня №4» Дніпровської міської ради, Комунального підприємства «Криворізькій протитуберкульозний диспансер» Дніпровської обласної ради» про відшкодування шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди та стягнення страхового відшкодування,-
В С Т А Н О В И В:
В провадженні Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Комунального некомерційного підприємства «Міська клінічна лікарня №4» Дніпровської міської ради, Комунального підприємства «Криворізькій протитуберкульозний диспансер» Дніпровської обласної ради» про відшкодування шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди та стягнення страхового відшкодування.
Представником позивача подано клопо тання про залучення до участі у справу відповідача Комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна лікарня №21 ім. проф. Є.Г.Попкової».
Позивачка та її представник в судове засідання не з`явилися, про час і місце розгляду справи були повідомлені належним чином, раніше представник надав заяву відповідно до якої просив розгляд справи здійснити без їх участі.
Представник Комунального підприємства «Криворізькій протитуберкульозний диспансер» Дніпровської обласної ради» в судове засідання не з`явився, про час та місце судового засідання був повідомлений належним чином, раніше представником було надано заяву відповідно до якої просить розглянути справу без його участі.
У зв`язку з неявкою в судове засідання всіх учасників справи, суд розглядає справу, відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України, без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу.
Вивчивши матеріали справи, суд вважає, що дана заява підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до ст. 51 ЦПК визначено, що суд першої інстанції має право за клопотанням позивача до закінчення підготовчого провадження, а у разі розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження - до початку першого судового засідання залучити до участі у ній співвідповідача.
За таких обставин, з урахуванням вищевказаного, суд прийшов до висновку про залучення відповідача у цивільній справі №204/9882/23 - Комунального некомерційного підприємства «Міська клінічна лікарня №21 ім. проф. Є.Г. Попкової».
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 10, 55, 182-183, 197-200, 258-261, ЦПК України, суд,-
П О С Т А Н О В И В:
Залучити Комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна лікарня №21 ім. проф. Є.Г.Попкової», в якості співвідповідача у цивільній справі №204/9882/23.
Вважати належними відповідачами у справі №204/9882/23 - Комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна лікарня №4» Дніпровської міської ради, Комунальне підприємство «Криворізькій протитуберкульозний диспансер» Дніпровської обласної ради», Комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна лікарня №21 ім. проф. Є.Г.Попкової».
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею в порядку ч. 2 ст. 261 ЦПК України.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Дніпровського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня складення повного судового рішення. Учасник справи, якому ухвала не була вручена у день складення її повного тексту, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя В.В. Самсонова
Суд | Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 08.12.2023 |
Оприлюднено | 08.02.2024 |
Номер документу | 116818219 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них завданої внаслідок ДТП |
Цивільне
Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська
Самсонова В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні