У Х В А Л А
05 лютого 2024 року м. Кропивницький
справа № 396/1003/23
провадження № 22-ц/4809/409/24
Кропивницький апеляційний суд у складі:
головуючого судді Письменного О.А.,
суддів - Голованя А.М., Дьомич Л.М.,
заслухавши доповідача по цивільній справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1 нарішення Новоукраїнськогорайонного судуКіровоградської областівід 14листопада 2023року усправі запозовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягненнянабутих коштів, -
ВСТАНОВИВ:
Підготовчі дії, пов`язані з забезпеченням апеляційного розгляду справи проведені. Справа може бути призначена до розгляду в суді апеляційної інстанції.
Керуючись ст.ст. 365, 366 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Підготовчі дії по справі закінчити. Призначити справу до розгляду в Кропивницькому апеляційному суді на 19 березня 2024 року, на 11 годину 30 хвилин, про що повідомити учасників справи.
Судді:
О.А. Письменний А.М.Головань Л.М. Дьомич
Суд | Кропивницький апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 05.02.2024 |
Оприлюднено | 09.02.2024 |
Номер документу | 116850285 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: |
Цивільне
Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Синельников Євген Володимирович
Цивільне
Кропивницький апеляційний суд
Письменний О. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні