Ухвала
від 02.02.2024 по справі 439/2036/23
БРОДІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 439/2036/23

Провадження №2/439/62/24

У Х В А Л А

про проведення судових засідань

у режимівідеоконференції

02 лютого 2024 року м. Броди

Суддя Бродівського районного суду Львівської області Петейчук Б.М., у порядку підготовки до розгляду у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 до Приватного акціонерного товариства «Акціонерна страхова компанія «Скарбниця» про стягнення страхового відшкодування,

в с т а н о в и в :

Представник відповідача адвокат А.С. Горбаєнко звернулася до суду із клопотанням про проведення судового засідання з її участюк у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою підсистеми «Відеозвязок. Електронний суд» Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи. Клопотання мотивовано тим, що відповідач проживає у іншому районі Львівської області. Через значу відстань між містами представнику відповідача складно прибути у судове засідання.

За нормативним змістом частин 13-14статті 7 Цивільного процесуального кодексу України, розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо цим Кодексом не передбачено повідомлення учасників справи. У такому випадку судове засідання не проводиться. Суд під час розгляду справи в судовому засіданні здійснює повне фіксування його перебігу за допомогою відео- та (або) звукозаписувального технічного засобу, крім випадків, передбачених цим Кодексом. Порядок такого фіксування встановлюється цим Кодексом.

За правилами частини 2статті 247 Цивільного процесуального кодексу України, фіксування судового засідання технічним засобом здійснює секретар судового засідання. У разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цьогоКодексурозгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

За приписами частини 1статті 212 Цивільного процесуального кодексу України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом (частина 5 статті 212 Цивільного процесуального кодексу України).

Згідно із частиною 9статті 212 Цивільного процесуального кодексу України, суд, який забезпечує проведення відеоконференції, перевіряє явку і встановлює особи тих, хто з`явився, а також перевіряє повноваження представників.

Аналізстатті 212 Цивільного процесуального кодексу Українидозволяє дійти висновку, що питання проведення відеоконференції можливе вирішувати без виклику сторін.

За таких обставин, враховуючи, що відеоконференція покликана захистити сторони від надмірного затягування процесу, враховуючи, що у Бродівському районному суді Львівської області наявна технічна можливість для проведення судових засідань у режимі відеоконференції, та з метою підвищення оперативності судового розгляду і полегшення участі у ньому представника відповідача, суд вважає доцільним, задовольнити клопотання представника відповідача, та провести судові засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

На підставі наведеного, керуючисьстаттею 212 Цивільного процесуального кодексу України, суддя,

у х в а л и в:

Клопотання представника відповідача адвоката А.С. Горбаєнко про проведення судових засідань у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів задовольнити.

Надати можливість представнику відповідач адвокату А.С. Горбаєнко участь у підготовчому та судовому засіданні у цивільній справі за позовноюзаявою ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 доПриватного акціонерноготовариства «Акціонернастрахова компанія«Скарбниця» про стягненнястрахового відшкодування,у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, а саме: за допомогою підсистеми «Відеозвязок. Електронний суд» Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

Роз`яснити представнику відповідача, що відповідно до частини 5статті 212 Цивільного процесуального кодексу Україниризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Копію ухвали направити негайно представнику відповідача адвокату А.С. Горбаєнко для ознайомлення.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Б.М. Петейчук

СудБродівський районний суд Львівської області
Дата ухвалення рішення02.02.2024
Оприлюднено12.02.2024
Номер документу116874036
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров’я або смертю фізичної особи, крім відшкодування шкоди на виробництві

Судовий реєстр по справі —439/2036/23

Повістка від 17.12.2024

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Ніткевич А. В.

Постанова від 29.10.2024

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Ніткевич А. В.

Постанова від 29.10.2024

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Ніткевич А. В.

Постанова від 29.10.2024

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Ніткевич А. В.

Постанова від 29.10.2024

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Ніткевич А. В.

Ухвала від 30.08.2024

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Ніткевич А. В.

Ухвала від 30.08.2024

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Ніткевич А. В.

Ухвала від 19.08.2024

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Ніткевич А. В.

Ухвала від 05.08.2024

Цивільне

Бродівський районний суд Львівської області

Петейчук Б. М.

Ухвала від 05.08.2024

Цивільне

Бродівський районний суд Львівської області

Петейчук Б. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні