Ухвала
від 09.02.2024 по справі 940/721/20
ТЕТІЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

09.02.2024 Справа № 940/721/20

Провадження по справі № 2/940/2/24

У Х В А Л А

Іменем України

09лютого 2024року суддяТетіївського районногосуду Київськоїобласті КосовичТ.П.,розглянувши клопотання Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України про участь експертів у судовому засіданні в режимі відеоконференції,

встановив:

В провадженні Тетіївського районного суду Київської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю «Вектор», третя особа: ОСОБА_2 , про стягнення моральної шкоди, судовий розгляд якої призначено на 11 годину 30 хвилин 01 березня 2024 року.

09.02.2024 року на електронну адресу суду надійшло клопотання від Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України про участь експертів Боженко А.В. та Тамакової Т.А. у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Відповідно до ст. 13 ЦПК Україн, учасник справи розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд.Суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим кодексом випадках.

Відповідно до ч. 1ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Відповідно до ч. 7 ст. 11 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» учасникам судового процесу на підставі судового рішення забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом. Обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.

У зв`язку із запровадженням на території України воєнного стану, проведення судових засідань поза межами приміщення суду передбачено за допомогою судової системи з посиланням на офіційному веб порталі «Судова влада України»vkz.court.gov.ua.Даною системою є ВКЗ (захищений відеоконференцзв`язок з судом).

Враховуючи наведенета технічнуможливість дляпроведення судовогозасідання урежимі відеоконференціїпоза межамиприміщення судуз використаннямвласних технічнихзасобів задопомогою системиВКЗ (захищенийвідеоконференцзв`язокз судом)за посиланнямvkz.court.gov.ua.,вважаю заможливе поданеклопотання задовольнитита провестисудове засіданняу режимівідеоконференції позамежами приміщеннясуду зекспертамиКиївського науково-дослідногоінституту судовихекспертиз Міністерстваюстиції УкраїниБоженко А.В.та ТамаковоюТ.А. з використанням власних технічних засобів за допомогою системи ВКЗ (захищений відеоконференцзв`язок з судом) за посиланням наvkz.court.gov.ua.

На підставі викладеного, керуючись ст. 2 КУпАП, ч. 7 ст. 11 ЗУ «Про судоустрій та статус суддів», ст. 212 ЦПК України,

постановив:

Клопотання Київського науково-дослідногоінституту судовихекспертиз Міністерстваюстиції Українипро участьекспертів усудовому засіданнів режимівідеоконференції задовольнити.

Судове засідання у справі за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю «Вектор», третя особа: ОСОБА_2 , про стягнення моральної шкоди, призначене на 11 годину 30 хвилин 01 березня 2024 року, провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з експертами Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України Тамаковою Тетяною Анатоліївною та ОСОБА_3 з використанням власних технічних засобів за допомогою системи ВКЗ (захищений відеоконференцзв`язок з судом) за посиланням на vkz.court.gov.ua.

Роз`яснити, що ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку, тощо несе особа, яка подала клопотання.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: Т.П.Косович

СудТетіївський районний суд Київської області
Дата ухвалення рішення09.02.2024
Оприлюднено12.02.2024
Номер документу116890491
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них

Судовий реєстр по справі —940/721/20

Ухвала від 06.12.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Ратнікова Валентина Миколаївна

Рішення від 24.10.2024

Цивільне

Тетіївський районний суд Київської області

Косович Т. П.

Рішення від 24.10.2024

Цивільне

Тетіївський районний суд Київської області

Косович Т. П.

Ухвала від 24.10.2024

Цивільне

Тетіївський районний суд Київської області

Косович Т. П.

Ухвала від 13.08.2024

Цивільне

Тетіївський районний суд Київської області

Косович Т. П.

Ухвала від 11.07.2024

Цивільне

Тетіївський районний суд Київської області

Косович Т. П.

Ухвала від 09.02.2024

Цивільне

Тетіївський районний суд Київської області

Косович Т. П.

Ухвала від 29.01.2024

Цивільне

Тетіївський районний суд Київської області

Косович Т. П.

Ухвала від 23.10.2023

Цивільне

Тетіївський районний суд Київської області

Косович Т. П.

Ухвала від 01.08.2023

Цивільне

Тетіївський районний суд Київської області

Косович Т. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні