16.02.2024 Єдиний унікальний номер 205/4961/23
Провадження№ 2/205/783/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16.02.2024року м. Дніпро
Ленінський районний суд міста Дніпропетровська у складі:
головуючогосудді Курбанової Н.М.,
за участю секретаряГалушки А.А.,
розглянувши у підготовчому засіданні цивільну справу за позовом керівника Лівобережної окружної прокуратури міста Дніпра Дніпропетровської області Коршуна Олександра в інтересах держави в особі Дніпровської міської ради до Департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради, ОСОБА_1 про визнання незаконним і скасування рішення органу приватизації від 10.06.2019 р. за №6/50-19, визнання недійсним свідоцтва про право власності на нерухоме майно від 10.06.2019 р. за реєстровим № 50Л-19, витребування квартири із чужого незаконного володіння,
третя особа: ОСОБА_2 ,-
В С Т А Н О В И В:
У провадженні Ленінського районного суду м. Дніпропетровська знаходиться цивільна справа за позовом керівника Лівобережної окружної прокуратури міста Дніпра Дніпропетровської області Коршуна Олександра в інтересах держави в особі Дніпровської міської ради до Департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради, ОСОБА_1 про визнання незаконним і скасування рішення органу приватизації від 10.06.2019 р. за №6/50-19, визнання недійсним свідоцтва про право власності на нерухоме майно від 10.06.2019 р. за реєстровим № 50Л-19, витребування квартири із чужого незаконного володіння.
По справі відкрито провадження та призначено до підготовчого засідання.
Представники позивача Лівобережної окружної прокуратури міста Дніпра Дніпропетровської області в інтересах держави в особі Дніпровської міської ради Чабаненко Т. та відповідача Департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Риженко М.С., надали суду заяви в яких просили закрити підготовче судове засідання та призначити дану справи до судового розгляду по суті.
Відповідач ОСОБА_1 , третя особа ОСОБА_2 , будучи належним чином повідомленими судом про дату та час слухання справи, в судове засідання не з`явилися.
Завдання підготовчогопровадження виконані: остаточновизначений предметспору тахарактер спірнихправовідносин,позовні вимогита складучасниківсудовогопроцесу; з`ясованізапереченняпротипозовних вимог; визначеніобставинисправи,якіпідлягають встановленню,тазібрані відповіднідокази; вирішенівідводи; визначенийпорядокрозглядусправи; вчинені інші дії з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.
Відповідно до п. 3 ч. 2ст. 200ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Керуючись ст. ст.197,200 ЦПК України, суд,-
У Х ВА Л И В:
Закрити підготовче провадження та призначити справу за позовом керівника Лівобережної окружної прокуратури міста Дніпра Дніпропетровської області Коршуна Олександра в інтересах держави в особі Дніпровської міської ради до Департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради, ОСОБА_1 про визнання незаконним і скасування рішення органу приватизації від 10.06.2019 р. за №6/50-19, визнання недійсним свідоцтва про право власності на нерухоме майно від 10.06.2019 р. за реєстровим № 50Л-19, витребування квартири із чужого незаконного володіння, до судового розгляду по суті на 15.03.2024 року, о 12 год. 30 хв., про що повідомити сторони.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Курбанова Н.М.
Суд | Ленінський районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 16.02.2024 |
Оприлюднено | 21.02.2024 |
Номер документу | 117095941 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: |
Цивільне
Ленінський районний суд м.Дніпропетровська
Курбанова Н. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні