ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Провадження № 22-ц/803/2660/24 Справа № 208/1330/13-ц Суддя у 1-й інстанції - Ричка С. О. Суддя у 2-й інстанції - Деркач Н. М.
УХВАЛА
про відкриття апеляційного провадження
23 лютого 2024 року м. Дніпро
Дніпровський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого судді - Деркач Н.М.,
суддів: Пищиди М.М., Ткаченко І.Ю.,
ознайомившись з апеляційними скаргами ОСОБА_1 , в інтересах якого діє адвокат Івах Євгеній Вікторович, на ухвалу Заводського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області від 27 грудня 2023 року про скасування заходів забезпечення позову за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю Санрайз Білдінг, у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про стягнення боргу за договором позики та відшкодування моральної шкоди, -
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Заводського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області від 27 грудня 2023 року клопотання представника заявника ТОВ «Санрайз Білдінг» - Борисенко Д.В. про скасування заходів забезпечення позову по цивільній справі № 208/1330/13 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про стягнення боргу за договором позики та відшкодування моральної шкоди, задоволено частково.
Заходи, вжиті ухвалою Заводського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області від 26 вересня 2013 року про забезпечення позову, а саме про накладення арешту на нерухоме майно - на спортивно-оздоровчий комплекс (адреса нерухомого майна АДРЕСА_1 ) скасовано.
В частині вимог про виключення з Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна запис від 04.12.2013 року за № 3674941 про арешт нерухомого майна, відмовлено.
Не погодившись з такою ухвалою суду першої інстанції, ОСОБА_1 , в інтересах якого діє адвокат Івах Євгеній Вікторович, подав апеляційні скарги, 29 грудня 2023 року засобами поштового зв`язку та 08 січня 2024 року через систему Електронний суд, тобто в межах строку на апеляційне оскарження.
Судовий збір сплачено у належному розмірі та зараховано до спеціального фонду Державного бюджету України, що підтверджується випискою про зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України.
Отже, апеляційні скарги подані в передбачений законом строк та відповідають вимогам ст. 356 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 354, 359, 360, 361 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ:
Відкрити апеляційне провадження у справі за апеляційними скаргами ОСОБА_1 , в інтересах якого діє адвокат Івах Євгеній Вікторович, на ухвалу Заводського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області від 27 грудня 2023 року про скасування заходів забезпечення позову за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю Санрайз Білдінг, у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про стягнення боргу за договором позики та відшкодування моральної шкоди.
Надіслати ухвалу про відкриття апеляційного провадження та копії апеляційних скарг учасникам справи.
Надати строк для подання учасникам справи відзиву на апеляційні скарги протягом 15 днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження.
До відзиву додати докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Відсутність відзиву на апеляційні скарги не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.
Судді: Н.М. Деркач
М.М.Пищида
І.Ю. Ткаченко
Суд | Дніпровський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 23.02.2024 |
Оприлюднено | 26.02.2024 |
Номер документу | 117199107 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші справи |
Цивільне
Дніпровський апеляційний суд
Деркач Н. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні